Çaresizliği Damarlarınızda Hissedin - Avengers: Endgame Fragman Değerlendirmesi

(Boş İnsan) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/caresizligi-damarlarinizda-hissedin-avengers-endgame-fragman-degerlendirmesi/

Uzun süredir beklediğimiz dördüncü Avengers filminin fragmanına nihayet kavuştuk. Peki ne gördük ve nasıldı? Sizler için değerlendirdik. (DEVAMI…)

(Deepreader) #2

İnşallah Tony bütün film boyunca uzayda sürüklenmez, inşallah Cap bütün film boyunca dramalarıyla bizi darlamaz(inşallah fragmandaki baskınlığı filmde yoktur).

(Tolga Güven) #3

Filmin isminin Türkçe çevirisi gerçekten berbat. “Endgame”, final/nihai hamle/son oyun/son hamle vb. gibi anlamlara gelir. “Son” anlamına filan gelmez kesinlikle.

(Deniz) #4

Sanırım, Marvel kozmik evrene geçiş yapıyor. Bu filmde belki Sentry, Eternals ve kozmik varlıklardan birini görebiliriz diye düşünüyorum. Orijin olarak Galactus’un görünmesi lazım. Belki LT görünebilir. Watcher’lar görünebilir. Kısacası efsane olacak bu film. Tek sıkıntı; Captain Marvel’ın en güçlü Avenger olarak gösterilmesi.

Kabak tadı verdiğini düşünen tek ben miyim? Artık fragmanlarda en ufak bir heyecan duymuyorum.