Cassian Andor Dizisi Çekimleri Başladı: Star Wars Evreni Genişliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/cassian-andor-dizisi-cekimleri-star-wars-evreni/

Disney+’ın Star Wars dizilerine bir yenisi katılıyor. The Mandolorian’ın 2. sezonu izlenme rekorlarını alt üst ede dursun, yeni projelerden haberler ardı ardına geliyor. Cassian Andor dizisi için çekimlerin başladığı haberi nihayet paylaşıldı. Geçen günlerde Ewan McGregor’lu Obi-Wan Kenobi dizisinin çekimlerine başlanacağı duyurulmuştu. Clone Wars’un bitmesiyle sadece Rebels’ın kaldığı animasyon tarafından da güzel haberler gelmişti. Episode… (DEVAMI…)

Bana gereksiz geldi. Rough One o kadar iyi değildi ki öncesini görmek isteyeyim. Rough One diye bir film olmasa muhtemelen farklı düşünürdüm ama hep aralarda gezinmektense Mandonun yaptığı gibi ana hikayeye dokunan ama kendi çapında ufak bir hikaye anlatması daha iyi olurdu bence. Ana hikayeye göbekten bağlı işleri çok beceremiyor disney. George Costanza gibi İlk bombayı patlatıyor. Ne kadar ortamda kalırsa o kadar batırıyor.

Star Wars evreninde dizisinin çekilmesi gereken o kadar karakter varken bu çok gereksiz geldi.