ÇEKİLİŞ (BİTMİŞTİR): Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri

(Cemalettin Sipahioğlu) #1

Selamlar,

Hoş bir tesadüf sonucu, İthaki Bilimkurgu Klasikleri kapsamında yayınlanan, Orson Scott Card’ın 27 yazarlık bilimkurgu öyküleri derlemesi Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabının iki nüshasına sahibim.

Bu hoş sürprizin şokunu atlatır atlatmaz, birini çekilişle hediye etmeye karar verdim.

Bir şeyi es geçmişim. Ancak fark edebildim.

Çekiliş husunda beni destekleyen ve fikirler veren @Firtinakiran, yani Hazal Çamur’du. Yaptığınız ve yapacağınız övgülerin yarısı kendisine aittir :blush: Değerli katkıları için kendisine tekrar teşekkür ederim.

Çekiliş kuralları şöyle:

-Çekilişe katılmak isteyenler, başlık altına “Çekilişe katılmak istiyorum.” mesajı atarak, çekilişe katılabilirler.
-Çekilişe katılım 25 Mart Pazar günü, saat 20:00’a kadardır.
-Çekiliş 25 Mart Pazar günü, saat 21:00’da yapılacaktır.
-Çekiliş yapılma usulü, katılımcıların isimlerinin yazılı olduğu kağıtlar arasından kura yoluyla yapılacaktır.
-Çekiliş sonucu, kura çekilip, isim belirlenir belirlenmez, yine bu başlık altında açıklanacaktır.
-Çekilişi kazanan ismin hediyeye ulaşabilmesi için, özel mesajla tarafıma vereceği adresin eksiksiz olması gerekmektedir. Kargo teslimatını etkileyecek özel durumlar varsa, onlarında belirtmesi gerekmektedir. (Örnek: Belli bir zaman aralığında şehir dışında olmak.)
-Çekiliş hediyesi PTT Kargo’yla gönderilecektir.

Herkese bol şanslar :slight_smile:

Hediye edilecek baskının görselleri:

İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi
İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

Çekilişe katılmak istiyorum tabii ki :blush:

(Aziz Varlık) #3

Çekilişe katılmak istiyorum. :mage:

(MerterKrkmz) #4

Bu ince davranışınız için öncelikle kutluyorum ve bende çekilişe katılmak istiyorum izninizle :krs:

(Wellburnt) #5

Çekilişe katılmak istiyorum :robot:

(nostaljik portakal 🍊 ) #6

"Adamlıque Dersi"nde bugün: büyük harflerle Cemalettin abi :heart:

(Cemalettin Sipahioğlu) #7

@Maybe,

Bilmem. Bana yapılabilecek en mantıklı hareket gibi geldi. Fazladan bir kitap varken, onu isteyen birine vermek en iyisi, dedim. Tabii olay kime bağlanınca, çekiliş tek seçenek geldi.

@bayramallanpoe,

Yahu, bu olayı da erkekliğe bağlamayalım şimdi. Dostluk. Dostluk, diyelim.

Hem, sorayım bir: Çekilişe katılmıyor musun?

(kimyager _ferhat gürdoğan) #8

@Bay_Karamsar

Çekilişe katılmak istiyorum.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #9

Şuan ülkede fazla stoğu olan tek sen varsın galiba @Bay_Karamsar :grin::grin::grin:

(Cemalettin Sipahioğlu) #10

Göreceksek, hep böyle kıtlıklar görelim :sweat_smile:

(Özdemir) #11

Efenim, yüksek müsadelerinizle ben de katılmak istiyorum

(Burak) #12

Yaa sen ne tatlı bir insansın yaa :3

Çekilişe katılmak istiyorum. Güzel insanlar var ya :blush:

(Ahmet Hakan) #15

Baskı bitti diye üzülürken bu ne güzel sürprizdir böyle. :grinning:

(nostaljik portakal 🍊 ) #16

Yok abi, teşekkürler yine de <3
Önce klasikler bitsin, sonra elektroya geçerim :krs:

Ben de katılayım bari :joy: Hiç şansım yoktur böyle şeylerde ama heyecan olsun :joy:

Dur giriş koşullarına uymamışım:

(Cemalettin Sipahioğlu) #19

Başka bir hususa yönelik gönderme seziyorum :joy:

Nasıl benim aklıma gelmedi bu, geçen aynı durum bende de oldu elimdeki fazla kitabı komşumuzun kızına vermiştim. Ayrıca yüz yerde paylaş, 514515 arkadaşını etiketle gibi şeylere bulaşmadan forum içi sade bir çekiliş.

Sırf alkışlamak için yorum yaptım. :clap::clap::clap::clap::clap:

(Hiçliğin bekçisi…) #21

40 yıl düşünsem aklıma 40 yıl sonra gelecek bir şey gerçekten tebrik ederim. Bravo. Bazen çöpe atacak olanlardan esefle kınayarak aldığım fazla kitaplar olur, içinden bende olan kitaplar çıkardı ya da unutum yine aldığım kitaplar olur. Herzaman etiketleyecek 3-4 arkadaşım olmadığından katılamazdım lakin şimdi de katılmayı düşünmediğim bir çekilişte bu can sıkıcı şartlar yok. :joy: