Çekiliş: George R.R. Martin'den "Buz Ejderhası"


(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/cekilis-george-r-r-martinden-buz-ejderhasi/Kayıp Rıhtım ve Epsilon Yayınevi ortaklığında Taht Oyunları’nın yazarı George R.R. Martin’in ilk kez 1980 yılında kaleme aldığı ve Adara adlı genç bir kızın bir buz ejderhasıyla yaşadıklarını konu alan kısa romanı "BUZ EJDERHASI"nı hediye ediyoruz! (DEVAMI…)


(Hiçliğin bekçisi…) #2

:frowning: Beğenme ve takip etme neyse de arkadaş etiketleyip hikayede paylaşma olmasa çok iyi olurdu. Kişisel bir hesap kullanmıyorum bu sebeple benim gibiler için zor oluyor. Sizi de anlıyorum tabi ama ben de annemi, babamı ve kardeşimi etiketlemek zorunda kalıyorum sürekli. Milleti bununla boğmak çok kötü. Serzenişim size değil tabi bu sistemi bulan kişiye. Facebook’ta sürekli oyun isteği daveti gelir de sinir olursunuz hani onun gibi geliyor bana. Eğer ailem olmasaydı muhtemelen birileriyle külahları değişirdik. :sweat_smile:


(Burak Kuşcu) #3

Siparişini verdim dün, yarın elimde olacak. Yoksa katılırdım :slight_smile:


(Can) #4

Benim sosyal medya hesabım yok sadece böyle takla at amuda kalkıp karşıya tükür cinsinden çekilişler için tuttuğum bir twitter hesabım var ama rt ne demek birkaç saniye onu düşündüm o derece yabancıyım twitter dünyasına takipçim filan da sanırım yok emin değilim çıkar ve fake bu hesap derseniz bozuşuruz şimdiden söyleyeyim.


(M. Ihsan Tatari) #5

GRR Martin’in resmi Facebook hesabı bizim çekilişi beğenmiş :smiley: Hakkında atıp tuttuğumuz onca haberi okuyabilseler yine beğenirler miydi acaba? :smile::smile:


(Cem) #6

Kimse yazmadan yorumu kapayım:

Kayıp Rıhtım çekilişine katılacağına kitabı yaz şişko.