Cem Yılmaz, Yeni Gösterisi için Witcher Temalı Reklam Filminde Yer Aldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/cem-yilmaz-witcher-temali-netflix-reklaminda-oynadi/

image

Cem Yılmaz, yakında Netflix’te yayınlanacak son stand-up gösterisi Diamond Elite Platinum Plus için bir reklam filminde rol aldı. Kanalın popüler yapımlarından The Witcher teması ile hazırlanan tanıtım ilgi gördü. Ünlü komedyen, sinemacı ve aktör Cem Yılmaz yeni çalışmaları ile izleyicilerin karşısına geçmeye devam ediyor. Yılmaz’ın son stand-up şovu Diamond Elite Platinum Plus’ın sahne gösterimleri sona… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Bekliyoruz bakalım. :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Gönül isterdi ki Fundementals gösterisinin reklamı ayarında bir iş çıksın ama fikir gayet güzel. :slight_smile:

1 Beğeni

GORA’da bıraksaydı sinema seviyesi olarak iyiydi, onunla bilimkurgu çekti, Arog fantastik diyelim, western, zaman yolculuğuyla Yeşilçam, uzaylı gibi bütün temaları klişe olarak kullandı. Hiç Hollywood görmeden bütün hepsini yaptı yerel yıldızımız.

Önce biletli gösteri yapıyorsun sonra onları kanallara satıyorsun güzel coğrafya aslında kafasını kullanana :slight_smile:

3 Beğeni

Bir Engin Günaydın röportajı okumuştum. Kendisine “Burhan Altıntop’u sinemaya taşıyıp taşımayacağını” sormuşlar.
Engin Günaydın’ın aklımda kalan cevabı aşağı yukarı şöyleydi.

• O karakter zaten televizyon ekranlarında ücretsiz olarak var. Niye halka parayla satayım ki?

Bu cevap bana uzun süredir çok samimi gelen bir cevap olduğu için hep aklımdadır. Yine de dipnot düşeyim Cem Yılmaz’ın hakkını yemek istemem açıkcası. Ekonomik ve coğrafi durumlar yüzünden herkes o show’u izlememiş olabilir. Bunlardan birisi de benim. Bence Netflix vaktinde ulaşamayanlar için makul bir seçenek.

GORA’dan sonra iyi ki de devam etmiş keza çok iyi işler çıkardı. Yahşi Batı GORA seviyesiydi zaten direkt. Pek Yakında gibi underrated işleri de var.

1 Beğeni

Bana kalırsa “Pek Yakında” gelecek nesillere kalabilecek nitelikte bir yapım. Keza çok fazla eleştiriye maruz kalmış olsa da bence “Karakomik Filmler” serisi de tekrar tekrar izleyebileceğim bir yapım. Oradaki göndermeler ve taşlamalar bence çok yerinde. Serinin devam etmesi gerektiğini düşünenler arasındayım.

Bonus : Hokkabaz :dizzy: :boom: :star: :star: :star:

1 Beğeni

Karakomik serisini brn anlatıldığı kadar kötü bulmadım. Hatt direkt kötü bulmadım. Pek Yakında’ya ise katılıyorum çok tatlış, sıcak bir işti.

1 Beğeni

Cem Yılmaz kendi koyduğu çıtanın altında ezilmiş olabilir belki. Yoksa çılgın dersanelerin hüküm sürdüğü piyasada (Arif ve 216 dışında) kötü işinin olduğunu ben düşünmüyorum. Elbette zevk meselesi.

1 Beğeni