Cem Yılmaz'lı Netflix Dizisi Erşan Kuneri'nin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/ersan-kuneri-fragmani-cem-yilmaz-dizisi/

image

Erşan Kuneri fragmanı yayınlandı. Cem Yılmaz‘ın yazıp yönetmenliğini üstlendiği, ayrıca başrolünde yer aldığı Netflix dizisi yakında yayınlanacak. İlk olarak 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filminde gözüken, ardından 2018 çıkışlı Arif v 216 filminde de kendisine yer bulan Erşan Kuneri karakteri, filmlerde çok önmeli bir yer kaplamamasına rağmen kendine özel bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Ünlü komedyen… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Twelve Monkeys filminde yönetmen, Bruce Willis’e klâsik Bruce Willis mimikleri diye bir liste verip, her filmde yaptığı mimikleri yapmamasını istemiş. Cem Yılmaz da, Cem Yılmaz’a öyle bir liste verse keşke.

Ayrıca bu fragmanda bir şey eksik değil mi?

2 Beğeni

Ozan Güven mi eksik? :grinning:

2 Beğeni

Hahahahayır, o da eksilmiş ama ben onu kastettmedim.

Erşan abimiz erotik film sektöründe faaliyet gösteren güzide bir insan. Fragmanda sektör değişikliğine gitmek istediğini görüyoruz ama yine de hiç mi erotizm olmaz. Ezgi Mola’nın kırbaç şaklatması ve Kuneri film firmasının amblemindeki subliminal ile yetinelim mi yani xd Tamam komedi yapımında ancak bu kadar erotizm olur belki ama pek komik de değildi fragman sanki :// aman neyse bilemedim niye bu kadar mevzu yaptıysam. Ama Erşan Kuneri gizemli kalmaya devam etse daha iyi olacakmış gibi hissetmeye başladım şimdiden.

İlk 8 bölümü izledim ve beğendim. Bazı kısımlarında aşırı güldüm, çok iyiydi.