Centilmen Piç Serisi (Gentleman Bastard Series)

Book Depository’de 19 Eylül’de satışa çıkacağı yazıyordu.

1 Beğeni
  1. Kitap çıkınca cihan karamancı ustaya emanet edilir herhalde( ithaki=cihan karamancı)

Büyük ihtimalle :slight_smile: Çeviriden sonra da bana gelir bir aksilik olmazsa.

İşte o zaman forumda hepinizi spoiler yağmURUNA TUTA… öhhö öhhö!

8 Beğeni

Ben pıçaklarımı bileyip geliyorum başganım :smile:

2 Beğeni

Oooo spoiler. En sevdiğim.:drooling_face: Beni baş köşeye yaz. Ciddi ciddi spoiler bağımlısıyım. :rofl:

5 Beğeni

Ben spoiler bağımlısı değilim ama spoiler lar benim bağımlım galiba. Ne kadar kaçsam da bir kuytuda illa kıstırıyorlar ya. :tired_face:

3 Beğeni

Güzeller hayaller kuruyoruz. Umarım o günler kısa sürede gelir
Gizli bir grup kuralım ( centilmen Piç spoiller cemiyeti) :joy::joy:

3 Beğeni

Sakınan göze çöp batarmış. :smiley: Ben çok da önemsemediğim için kim bilir ne spoilerlar yedim ama hiçbirini hatırlamıyorum. :rofl:

2 Beğeni

Dün yanlışlıkla zaman çarkı bluru açtım. Açınca da okudum keşke okumasaydım. 7. kitapta sammel ölüyormuş . (İsmi doğru yazamadım sanırım)

1 Beğeni

Ben de bir dal Thorn of Emberlain spoileri alayim mumkunse. Bu kadar vakitten sonra dokunmaz.

1 Beğeni

Bi kere bırakmıştım. Sınav zamanı tekrar bakındım ve sarmaya başladı o yüzden ara verdim. Bayramda indirimde 2 ve 3.kitabını aldım. Demin 1.kitabı bitirdim. Sonlara doğru balkonda çığlık attım. Mükemmel bir kitaptı.

4 Beğeni

Evet yanlis hatırlamıyorsam Witcher’dan sonra başlamıştınız ve pek beğenmediğinizi söylemiştiniz :blush: Tamamladığınıza sevindim. Eğer ters köşeleri sebebiyle sevdiyseniz devam kitaplarını da gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz, ama serinin kötü yanı -benim için- devam kitapların içinde ilk kitabı arıyor olmamız.

1 Beğeni

Yok Witcher sonrası değil. Ya bilemiyorum beni bir şekilde içinde tuttu. En çok beğendiğim şey diyaloglar olabilir. Resmen öyle bir yerde yaşayan kişilerin konuşacağı şekildeydi aşırı gerçekçi yani. Tabi çocukluğu kısmı da mükemmel. Yarın aksilik çıkmazsa 2.kitaba başlıyorum.
Aynen birkaç yerde araştırma yaptım ilk kitap gibi değillermiş.

1 Beğeni

Şuan da ikinci kitabı okuyorum. İlk kitapta harita yoktu? Baskı hatası mı yoksa yazar haritayı 2. Kitaptan sonra mı oluşturmuş. Pek sanmıyorum ama…

Belki 1 seneden fazladır elimde kitaplar. Ama daha açıp okumadım.

1 Beğeni

Sadece ilk kitabı okudum ben. Kitap bir şehirin sınırları içinde geçtiği için harita yapılmasına gerek duyulmamış olabilir, zaten okurkende eksikliğini hissetmedim. 2. kitapta denizde yolculuk yapıyorlar diye biliyorum bunun için 2. kitapta harita bulunması mecburi bir durum.

3 Beğeni

Sizdeki bir sorun değil , 2 ve 3.kitapta harita var diye hatırlıyorum ama.

1 Beğeni

Bu arada bu seriden çizimlere nasıl ulaşabilirim birkaç tane var sadece denk geldiğim

İlk kitabın pdf ini indirdim şimdi onda harita mevcut. Baskı kaynaklı problem galiba

İlk kitapta Camorr haritası mevcut.

1 Beğeni