Centilmen Piç Serisi (Gentleman Bastard Series)

O zaman baskı hatası olmalı. Kitabı kapladığım için bakamamıştım.

1 Beğeni

Belki 3. Baskıda kaldırmışlardiŕ.

Bende 4. Baskı mevcut fakat harita yok :no_mouth: baskı hatası falan değildir di mi? Diğer baskılarda kaldırmışlardır? Ay panik oldum

Bende 4. Baskı var fakat harita yok :confused:

1 Beğeni

Bende yok diye biliyordum ama yukarıda bir arkadaş resim atınca e-kitabından kontol edip buldum. Harita tanıdık geldiği için benim kitabımda da olduğuna kanaat getirdim. Kitabı poşetlediğim için açmaya üşendim. :grinning:

1 Beğeni

O zaman bende olan ya baskı hatası ya da kaldırmışlar :frowning:

Benimki 2. Baskı bende de yok. Ama daha önce alıp sattığım kitapda vardı. O kaçıncı baskıydı hatırlamıyorum

1 Beğeni

Galiba ilk baskıdan sonra kaldırıldı. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Bendeki 1.baskı ancak harita yok.

2 Beğeni

Allah Allah :smiley: haritalı kitaba sahip olmak isterdim :smiley: Şaşkınım

1. baskıda harita olmadığını duyunca şüphelenip kitaba baktım bendeki de 2. baskıymış.Bunun üzerine kitabın poşetini açıp baktım kitapta harita yokmuş. E-kitaptaki haritayı görünce Mandela Etkisi gibi bir şeye kapıldım heralde, harita var zannettim. :scream::joy::scream:
1 Beğeni

Seriyi tekrar okuyasım geldi.

Buradaki harita tartışması birden aklıma geldi. Tartışmanın çıktiği zamanlar tatilde olduğum için kitabıma bakio bir şey soyleyememistim. Simdi soyleyebilirim benim kitaptada harita yok. Çunku 2. baskı.

1 Beğeni

Böyle şeylerde direk bana özelden yaz.

indir%20(1) images indir%20(2) images%20(1) indir%20(3) images%20(2) indir%20(4) indir%20(5) images%20(3) indir%20(6)

7 Beğeni

Hepsi muthis, Locke cok iyi tasvirlenmis :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Oturdum Locke Lamora’nın Yalanları’na başladım durup dururken. Seriyi ilk okuduğumda olayların arasında kopukluk olmasın diye geçmişle günümüzü birer bölüm atlayarak okumuştum. Yani geçmişle ilgili bölümler bitince günümüzde geçenleri okumuştum. Kitabın bütünlüğüne zarar veren bir tarzmış. Sindire sindire okumak ayrı bir keyif veriyor. İyi ki öyle bir şey yapmışım, kırmızı pabuç alınmış bayram çocuğu sevinci var üzerimde. :krs:

3 Beğeni

Üç kitabı arka arkaya okudum. Maalesef seri kitaplarda araya başka kitap alamamak gibi bir huyum var, takıntı boyutunda mı bilmiyorum ama aşmam lazım bunu :slight_smile:
Kitaplar hakkında da uzun uzun yazacak motivasyonum yok ne yazık ki, çünkü bitsin artık diye okudum.
İlk kitap en iyisiydi bence ondan sonra düşerek devam ediyor. Gereksiz uzatılmış hissi yarattı bende. 600-700 sayfa değil de her biri 350-400 sayfa olsa daha heyecanla okunurmuş sanki.
Başlamadan önce goodreads puanlarına güvenmiştim(4.20lerde olması lazım).
4. kitap çıkarsa okur muyum bilemedim :thinking:

Kimse kalmadı mı burdaa

1 Beğeni
  1. Kitapdan haber var mı?