Chaos Walking Fragmanı: Tom Holland ve Daisy Ridley'li Kaos Yürüyüşü Uyarlaması Yakında Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/chaos-walking-fragmani-tom-holland-daisy-ridley-kaos-yuruyusu-uyarlamasi/

Patrick Ness imzalı Chaos Walking serisinin film uyarlamasından ilk fragman geldi. Başrollerinde Tom Holland ve Daisy Ridley’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Doug Liman yer alıyor. Türkçeye Kaos Yürüşü adıyla kazandırılan üçleme, ülkemizde de hatırı sayılır bir okur kitlesine ulaşmıştı. Yazar Patrick Ness’i ayrıca yine sinemaya uyarlanan A Monster Calls (Canavarın Çağrısı) ile de… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Seriyi okuyamadığım için filmini izlerim artık. Kitaplar Yabancı yayınevine geçtikten sonra yapılan çeviri Delidolu yayınlarına kıyasla kötüydü.

Ekleme: Belki bulurum diyerek baktığımda Delidolu baskılarını trendyolda her kitap için farklı satıcıda son ürün olarak buldum. İnşallah iptal olmadan gönderilir hepsi.

İlginç bir filme benziyor.

‘Gürültü’ kullanımı çok havalı olmuş! Fragmana bakarak konuşursam kitaplar bayağı iyi yansıtılmış gibi görünüyor. Normalde Manchee’nin de (köpeğin) sesini duymamız lazımdı ama sanırım bu kısım değiştirilmiş… Üzücü noktası bu. Zira kitapta çok şirindi Manchee’nin düşünceleri. Yükseldim ben, umarım filmin bütünü hayal kırıklığı yaratmaz.