Christopher Golden İmzalı “Teneke Adamlar” Raflarda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/teneke-adamlar-raflarda/

image

Hellboy, Battlestar Galactica ve Buffy romanlarıyla ünlü Christopher Golden’ın “Teneke Adamlar” adlı romanı Epsilon Yayınevi aracılığıyla çıktı. More (DEVAMI…)

1 Beğeni

İyi de bu kitap zaten daha önce basılmamış mıydı? Sanki ilk baskı gibi haber yapılmış. Ben mi gözden bir şey kaçırdım acaba?

Bendeki kitapta ilk baskı Eylül 2017 olarak gözüküyor. Bir hata mı oldu acaba?

1 Beğeni

Sanırım bir hata var. Sistemle ilgili bir hata olsa gerek. Çünkü bu haber dışında başka haberler de sanki yeniymiş gibi akışa düşmüş.

4 Beğeni

Bir ara yazar ölüm haberleri üste çıkmıştı. Gene öyle bir hata sanırım.:slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Bu kitap mı?

@Blackheart eski habermiş ben de sizin yorumları okuyunca farkettim :confused:

1 Beğeni

Evet bu kitap. BKM’de de 7.90’dı. Amazon hemen düşürmüş fiyatı.

2 Beğeni

Evet bu kitap. Sistemsel bir hata var, çünkü @mit’in eklediği ve başka eski haberler de yeniymiş gibi akışa düştü. Ben de ordan anladım eski haber olduğunu :slight_smile: Çünkü bu kitabı BKM bir ara 5 TL’ye satıyordu, almamıştım.

@Cesur53 kitabı okudunuz mu, önerir misiniz?

2 Beğeni

Kitabı henüz okuyamadım ama şu anda okuduğum bitince başlayacağım. Bitirince kısa bir inceleme yazarım.

Ben de indirim kuponu kullanmak için 7.90’a almıştım. :slightly_smiling_face:.

3 Beğeni

Bu vesile ile almış oldum kitabı artık :slight_smile:

3 Beğeni

@narpal @Cesur53 o zaman bir sipariş de ben geçeyim :slight_smile:

3 Beğeni

Umarım iyidir kitap :slight_smile:

1 Beğeni

7.90 kampanyasında bazen böyle kitaplar oluyor. Sipariş verecekseniz “Bioshock: Rapture Şehri” kitabını da öneririm. Hataları düzeltilmiş baskısı bu indirime dahildi sanırsam.

2 Beğeni

Konusu ilgi çekici ama yazım tarzı ve hikaye akışını bilemiyorum. Umarım güzeldir.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Umarım :slight_smile: . Konu güzel gibi duruyor. Ama biliyorsunuz önemli olan yazarın dilinin akıcı olup olmadığı.

@Cesur53 onun da konusuna bir bakalım :slight_smile:

2 Beğeni

Hata veren haberlerin hepsi Epsilon ile ilgli. Yoksa… :face_with_monocle:

1 Beğeni

@Cesur53 önerdiği Bioshock kitabının konusu da güzeldir. Oyunlarını oynadıktan sonra okumuştum, dünyası ilginçtir.

3 Beğeni

Madem siz de öneriyorsunuz o zaman onu da sipariş vereyim. Şimdi Kitapyurdu’ndan birkaç sayfa okudum, fena görünmüyor.

@Cesur53 , yalnız Amazon’da Bioshock 1. baskı olarak görünüyor. Bu, hataların düzeltilmediği baskı o zaman?

2 Beğeni
  1. Baskı yazmışlar ama basım tarihi yeni. Hangisi doğru bilemedim.

Bendeki 1. baskı Şubat 2016.

1 Beğeni

Evet, basım tarihi 2020 yazıyor. Artık kitap geldiği zaman doğrusu anlaşılır :slight_smile: