Chuck Filmi Geliyor: Zachary Levi Müjdeyi Verdi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/chuck-filmi-geliyor-zachary-levi-mujdeyi-verdi/

image

Chuck filmi için hazırlanın. Zachary Levi, sevilen dizinin bir sinema filmi projesiyle tekrar geri döneceği konusunda sürpriz açıklamalarda bulundu. Zachary Levi son dönemde her ne kadar DC Sinematik Evreni’nin Shazam!’ı olarak bilinse de, aslında asıl ünlü olduğu yapım bir televizyon dizisiydi. İlk defa 2007’de başlayan ve toplam 5 sezon 91 bölüm süren Chuck adlı komedi… (DEVAMI…)

8 Beğeni

Cnbc-e sayesinde izlediğimiz güzel bir diziydi. Bir de e-2 vardı. Filmi de hoş bir eğlencelik olabilir.

2 Beğeni

Son sezonlarını pek beğenmesem de, aynı kadro olursa filmine kesin giderim. Canım çekti şimdi, en son 7-8 sene önce izlemiştim, bir iki bölüm izleyeyim bari.

2 Beğeni

Dizisini önce tv kanalında sonrasında da internette çok severek izledim :smiley: Bana göre oyunculukları her türlü duyguyu-durumu hissettirmede çok iyiydi, her bir bölümünün senaryosu da çok güzeldi. Umarım aynı kadro ve olayları anlatım tarzı korunarak diziden bağımsız bir şekilde ilerleyen film serisi yapılır ve diziyi izleme fırsatı bulamamış kişiler de filmi izlediklerinde beğenip severler :slight_smile:

1 Beğeni

Şuan çalışmalar başlasa en yakın 2023 son çeyreği gibi gelir diye düşünüyorum. Umarım çekilir, uzun süredir beklediğim bir yapımdı.

1 Beğeni