Çıkmaz Sokakta Tiyatro 2. Bölüm: Ölümün Soğuk Kolları (Son)

Hikaye 2 bölümden oluşacak. Umarım beğenirsiniz

Çıkmaz Sokakta Tiyatro 1. Bölüm: GökKuşağının Bittiği Yer

3 Beğeni

Demek kızıl ha ? XD
Umarım devamı da gelir .

1 Beğeni

Bu akşam veya yarın yeni bölümü paylaşacağım :slight_smile:

2 Beğeni

Ölüme ulaşmak için fare zehrinden daha iyisini hak ettiğini düşündüğüm bir karakterdi. Yazını beğendim, karakterin içinde bulunduğu boşluk hissini güzel aktarmışsın. Yazılarının devamını dilerim…

2 Beğeni

Yorumunuz için teşekkür ederim :slight_smile: Karakter her şeyi boş gören biri, ölümü de boş görüyor ama onun tek gerçeklik olduğunu biliyor; önemli olan ona ulaşması, nasıl ulaştığının bir önemi yok. Hayattan ve suni duygulardan o kadar bıkıyor ki, alalade bir eczaneden aldığı iki kutu fare ilacı ile intihar ediyor, hayat tarzı ile birebir uyumlu

1 Beğeni

Bu açıdan bakınca evet cidden uygun bir ölüm olmuş. Tekrardan tebrik ederim.

1 Beğeni

Teşekürler :slight_smile:

1 Beğeni

Saçma bir şekilde içimde bir boşluk oluştu , ben gidip biraz uyuyayım en iyisi :’’)

2 Beğeni

İlk defa bu tarz bir hikaye denemesi yaptım, umarım hoşunuza gitmiştir :slight_smile:

1 Beğeni

Mühtişimdin , yazmaya devam etmelisin :+1:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Haklısınız, hikaye çok kısa ve her şeyin hızlı geliştiği bir tempo da ilerledi. Bunun sebepleri; bu tarzda ilk defa bir deneme yapmış olmam, hikayenin çok spontane gelişmesi. Hikayeyi daha fazla uzatsaydım detaylar içinde kaybolabilirdim. Belki başka bir zaman buna benzer uzun bir hikaye yazarım :slight_smile:

2 Beğeni