Çizgi Film Fanzin Ücretsiz Olarak Dijital Erişime Açıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dergi-fanzin/cizgi-film-fanzin-ucretsiz-dijital-oku/

Çizgi Film Fanzin yayında! Her yaştan okurun ilgisini çekebilecek tek sayılık kültür fanzini ücretsiz olarak dijital erişime açıldı. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Yirminci sayfayı henüz geçtim ve gayet keyifli devam ediyor. Kimi videolara bağlantıları QR kod olarak eklemeleri de iyi olmuş, ellerine sağlık :slight_smile:

Birkaç küçük öneri; neticede elektronik ortamda paylaşılan bir yayın olduğu için bağlantıları QR kod haricinde doğrudan tıklanabilir şekilde de verebilirler diye düşünüyorum. Ayrıca issuu gibi bir platforma bağımlılık yerine ePub ve dileyenler için PDF formatonda, indirilebilir şekilde paylaşılırsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Merhaba,

Beğenmenize çok sevindim. Linkler gözden kaçabilir diye QR kod tercih ettim. Ayrıca CosmicZion Zine adlı fanzinimin alt yapımı olduğu için onun yayın profilinde paylaşmayı uygun buldum, küçücük bir okuyucu grubu zaten adresi biliyor diye. Diğer yayın platformu öneriniz için teşekkür ederim.

Sevgiler…