Çizgi roman

Merhabalar yakın zamanda biraz nakite ihtiyacim olduğu icin elimdeki çizgi romanları satmak istiyordum bunlar 6 sene önce kitap fuarında aldığım çizgi romanlar bi drizzt serisinin 2. Kitabını 2 hafta önce satın almıştım çizgi roman fiyatları yada değerleri hakkında bir bilgim olmadığı için bugün sahafları gezdim ilk gittigim yer hepsine ilk 20tl dedi sonra 60a kadar çıktı kabul etmedim fazla düşük diye fiyati çıkarken bana diğer sahaflarıda dolaş kim en fazla parayı verirse bana getir ben ondanda fazla ödeyeceğim dedi o sırada elimdekilerin bi değeri olabileceğini düşündüm 2. Sahafa gittiğimde oda 60-80 tl arasinda fiyat verdi sonra fiyattan emin olamayınca bana git elindekilerin ederini öğren bana kesin fiyatla gel dedi arkadaşım forumlarda araştırmamı onerdi şuan bu elimdeki cizgi romanlar ne kadar eder yardım edermisiniz tekrar sahaflaramı gidiyim satmak icin yoksa internette tek tek mi satayim hangisi daha mantıklı olur

1 Beğeni

Merhabalar,

Fiyat bilgisi için www.nadirkitap.com sitesinden bilgi alabilirsiniz. Bu site sahafların satış sitesidir. Bazen fiyatlar oldukça uçuk olabiliyor onlara fazla kulak asmamanızı öneririm çünkü o tip kişiler biraz fırsatçı oluyorlar. Fiyatları öğrendikten sonra bu forumda Kraliyet Meydanı bölümünde veya Zebramo adlı siteden satış yapabilirsiniz.

1 Beğeni