Çizim Dosyası

19 Beğeni

Burada bir cevher varmış ve ben yeni farkettim. Ben bir uzman değilim ama görüyorum ki çok güzel çalışmalar var, kimi cesur, kimi naif kimi çok güzel. Ellerinize sağlık ve lütfen devam edin.

5 Beğeni

Hobi amaçlı çizmeyeli baya oldu ama bu da olur galiba.

16 Beğeni

Ben tekrar çizmeye başladım (en son elime kalem aldığım zamn Marmara GS çizim sınavıydı, sanırım 19-20 sene öncesi)

Çok şahane değiller ama kargaya yavrusu durumu işte :smiling_face_with_three_hearts: şimdilik böyle, süper kafamı boşaltıyor çok keyif alıyorum, bu da yeterli aslında.
Bu vesileyle boya, kağıt malzeme vs konusunda daha önce sorup fikir aldığım forumdaşlara tekrar teşekkür ediyorum. Gerçekten malzeme çok şey değiştiriyor.

18 Beğeni

Kullandığınız boyanın ve defterin markası nedir?
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. :innocent:

1 Beğeni

Ben de çok beğendim. Hele renklendirmesi çok güzel canlılık katmış.

1 Beğeni

Çok teşekkürler :relaxed: (20)

1 Beğeni

Bunları indirim takip edip almıştım. St. Petersburg Sonne serisi. 130₺ idi sanırım. Hatta palet öğrenci paleti diye geçiyor acaba yeter mi renkleri diye bir kaç tane de ek renk almıştım. Ama instagramda şu hesabı izlerseniz ne kadar gereksiz bir hareketmiş anlaşılır (bulup editleyeceğim)
Defter çok şey fark ettiriyor, daha önce kırtasiyeden 300gr suluboya defteri almıştım ama onlar bile suyu çekince yamuluyor, kurşunla çizim yapılamıyor bir acaipti. Şimdi tek sıkıntım fırçalar, mesela hep büyük boy almıştım ama özellikle A5 vs detay çalışırken hep küçük fırçayı kullandım. Şimdilik keşif aşamasındayım fırça konusunda üstatların önerilerine açığım ama biraz çizip boyayıp hangisi kafama yatarsa ona göre biraz daha düzgün bir şey alırım dedim.

Edit instagram @chrisbreier

5 Beğeni

Ben uzun zamandır aşağıdaki fırçayı kullanıyorum. No:5 de yeterlidir. Şimdi onu bulamadım fırça karmaşası içinde. Ya samur ya da sincap kılı sanırım. İkisinden birisiydi, emin değilim. Daha hoş etkiler yaratıyor ve kağıdın dokusuna takılıp hışırdamıyor.

3 Beğeni

Paylaştığınız için çok teşekkür ederiim. :innocent::smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Teşekkürler :blush: ((20))

1 Beğeni

Eski sabrım kalmamış. Daha fazla detaya girmek isterdim. İstediğim gibi olmadı ve istediğim boyalar da yoktu. Sağlık olsun.

29 Beğeni

24 Beğeni

Lucifer’in manga halini mi çizdin, Waow!! @_@

1 Beğeni

Ya death, ya lucifer çiziyoruz. Bir tane hayırlı bir şey çizdiğimiz yok ama bu Jinx xd

Marker aldım. Siyah beyaz boyamaktan sıkılmıştım. Ama markerlar arası geçiş yapamıyorum. zamanla öğrencem onu da artık.

3 Beğeni

Ne bileyim sen de bir çeşit Lucifersin sonuçta. ¯_(ツ)_/¯. “Düşmüş Melek” tablosuna çok benziyordu ondan galiba Lucifer sandım. Çok hoş olmuş. Daha iyilerini bekliyoruz o zaman. :PP

1 Beğeni

O tablonun Jinx versiyonu zaten xd On kitap karşılığında istediğini çizerim lol

Flu bakınca göze batmıyor o kısım sanki :ll

11 Beğeni

Önden görünüşünü de çizmişim ama fotoğrafını çekmemişim. Bi ara onu da atarım :sweat_smile:.

8 Beğeni

19 Beğeni