Clive Barker Geri Dönüyor: Korku ve Fantezinin Usta İsmi Yeni Eserlerini Duyurdu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/clive-barker-yeni-eserleri/

Clive Barker piste geri dönüyor! Korku ve fantezinin usta kalemi, yeni eserler konusunda uzun süren sessizliğini nihayet bozdu. (DEVAMI…)

12 Beğeni

İşte bu müthiş bir haber. Deep Hill (önceki adı sanırım Scarebaby idi) romanını merakla bekliyordum. Fakat uzun süre ses çıkmayınca bu romanın hiç gelmeyebileceğini düşünmeye başlamıştım. Şimdi ise bu romanın yanında içinde bir novellanın da bulunduğu yeni bir öykü derlemesi de geliyormuş. Umarım kısa sürede çıkarlar ve Türkçeye de çevrilirler. Barker müthiş bir yazar.

6 Beğeni

Daha yazdığı kitaplara ulaşmakta güçlük çekiyoruz. Okuduğum kadarıyla gerçekten beğendiğim yazarlar arasında olmasına rağmen bu kadar itilmiş olması enteresan. Umarım tüm kitaplarıyla birlikte yeniden satışta olur.

3 Beğeni

Cehennemlik Yürek’ i okuduktan sonra arkadaşın ne kadar saykometal olduğunu anladım. Böyle birinin diğer kitaplarına da bakmak gerekir. :slight_smile:

1 Beğeni