Cobra Kai 3. Sezon Fragmanı: Karate Kid Efsanesi Devam Ediyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/cobra-kai-3-sezon-fragmani-karate-kid/Cobra Kai 3. sezon fragmanı Netflix tarafından payaşıldı. Karate Kit dizisi olarak tanıdığımız maceranın yeni sezonu, sokak dövüşlerine, antrenmanlara ve beklenmedik ittifaklara kısaca göz atmamızı sağlıyor. İlk olarak Youtube Premium (adı daha sonra Youtube Red olarak değişti) için hazırlanan Kobra Cai, 2 sezon boyunca orada yayınlandı ve daha sonra dijital yayın devi Netflix’e transfer oldu.… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Benim gibi Karate Kid hayranıysanız ucundan uzakdoğu savaş sanatlarıyla ilgiliyseniz beğenmemeniz için sebep yok, ilk sezon iyiydi ,ikinci sezonda yarım kalanları üçüncü sezona attılar, Netflix prodüksiyonu nasıl olmuş heyecan la bekliyorum.

Karate Kid deyince hemen ele iki çubuk alıp acaba ben de yakalayabilir miyim denir içten. Ayağınızı çarptığınızda ellerinizi birbirine sürtüp çarpılan yere sürüp iyileştirme çabası olur. Bir yerleri silerken hep cilalayıp parlatmak istersiniz.

Hepinizi bir dakikalık kartal duruşuna davet ediyorum…

:smiley: :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Ön yargıyla başlamıştım ama izletti kendini.

1 Beğeni