Çok Satmayan Kitap Önerisi

merhaba arkadaşlar çok satanlar ve popülerliği yüksek olan kitapların bir çoğunu okudum ve artık sıkılmaya başladım daha geri planda ve daha değerli kitapları okumak istiyorum.
tolkien, witcher vs fantastik kurgu kitaplarını ve popüler bilim kurgu kitaplarının (fahren… .cesur dünya. galaksi, kum, su) bir çoğunu okudum.

rus edebiyatı da seviyorum, gogolun kitaplarını okudum dostoyevskiyide kronolojiye göre okuyorum suç ceza ve karamazovu en sona bırakıyorum.
tarih özellikle orta ve antik çağ seviyorum seyahatname aşığıyım.
bu sıkılkanlığı yenmeme yardım edecek kitap önerilerinizi bekliyorum.

3 Beğeni

Hoş geldiniz öncelikle.

3 seri önereceğim ama hiçbirini okumadım :slight_smile: Hepsi hakkında hep olumlu yorumlar okudum, siz de göz atın isterseniz:

• Barok Döngüsü Üçlemesi
  • Danilov Beşlemesi
  • Mongoliad Döngüsü (seri tamamlanmadı diye biliyorum)
1 Beğeni

teşekkürler baroku listeme ekledim danilov pek ilgimi çekmedi mongoliadı da çok duydum fakat moğollar hakkında o kadar çok seyahatname okudum ki moğol duymak istemiyorum artık :smiley:

1 Beğeni

Merhaba,
Aşağıda bulunan kitapları öyle best seller göremeyeceğin gibi, çoğu zamanda sıfır olarak bulamazsın. İlgini çeken bir kitap olursa biraz nette araştır. Hepsini okudum, beğendiğin olursa daha detaylı bilgi de aktarabilirim.

image
image
image
image
image
image

4 Beğeni

At Sırtında Anadolu harika bir tavsiye. Dönemi anlayabilmek adına çok iyi bir kitap ve keyifli.

3 Beğeni

Rum doodle tırmanışı. Keşke biraz çok satsa da yazarın diğer kitabı da çevrilse.

1 Beğeni

Türk edebiyatı’ndan çok bilinmeyen ama benim çok çok sevdiğim şu yazarları tavsiye ediyorum;

-Nazlı Eray
-Ali Teoman
-Fikret Adil
-Selçuk Baran
-Fikret Ürgüp
-Feyyaz Kayacan
-Osman Şahin
-Nahid Sırrı Örik
-Yalçın Tosun

3 Beğeni