Collider Açıkladı: 21. Yüzyılın En İyi 25 Bilimkurgu Dizisi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/liste/21-yuzyil-en-iyi-25-bilimkurgu-dizisi/

Collider, 21. yüzyılın şu ana kadar çekilmiş en iyi 25 bilimkurgu dizisi hakkında bir liste hazırladı. Firefly’dan Fringe’e liste oldukça göz alıcı duruyor! (DEVAMI…)

5 Beğeni

Güzel liste ama star trek next generation varken discovery gibi garabet bir diziyi listeye koymaları saçma olmuş. Rick and morty nin bir çok bölümü next generation dan ilham almıştır.

Tüm yüzyılların en mükemmel dizisi Fringe’dir. Devamı daima diğer sıralardadır. Ah be özledik Olivia, Walter Bishop, Nina Sharp…

Lost bilimkurgu bile değil tamamen fantastik ayrıca flashla westworldün aynı listede olması üzücü çok kötü bir liste olmuş

5 Beğeni

Listeye bakınca ilk aklıma gelen Dark’ı unutmuşlar olduğu düşüncesi oldu.

4 Beğeni

Netflix dizilerini pek sevmem ama ,bu listeye ön sıralardan girmesi gereken dizi Dark dizisidir

1 Beğeni

Dark, Stargate, Futurama?

2 Beğeni

The Flash derken hani ‘‘Ooovv Flash’ ın dizisi çıkacakmıış!’’ diye sevindiğimiz ama hiper, mega, ultra hızına rağmen sadece elinden ciyuvv ciyuvv diye bir şeyler fırlatan metalardan kaçan Flash’ tan mı bahsediyor acaba? Eğer öyleyse The Flash’ tan sonrasını okumadım. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

The Flash mı? Arkadaşlar liste geçersiz olmalı. Üstelik fantastik yapımların bu listede işi ne? Star Wars bir bilim kurgu değil ya. Nasıl liste bu böyle. Listeyi yapan arkadaşın bilim kurgu anlayışı bir farklıymış.

1 Beğeni

Bu ne saçma sapan bir listedir.

2 Beğeni