Conan Unconquered: Fethedilmenin Dayanılmaz Ağırlığı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/conan-unconquered-inceleme/

Red Alert serisinin eski yapımcılarının ellerinden çıkan “Conan Unconquered” adlı strateji oyununu sıcağı sıcağına sizler için inceledik. (DEVAMI…)

3 Likes

Conan gibi efsane bir karakteri strateji oyunuyla neden harcarlar ? Gerçi daha önce hack and slash tarzına yakın çıkardılar, o da olmadı. Bu karakteri harcıyorlar. Verin Naughty Dog’a size efsane bir oyun ve grafik çıkarsın işte.

Oldu mu şimdi bu sayın @mit? Eski Westwood ekibi dedin, kule savunma dedin, fantastik bir evren dedin, beni heveslendirdin. Sonra hikaye yok dedin, skirmish yok dedin, co-op yok dedin, kursağıma dizdin tüm heveslerimi. Bilemedim şimdi, oynasam mı oynamasam mı?

Conan’ın strateji türüyle harcandığına katılmıyorum. Bence fikir gayet güzel. Ama Conan’ın harcandığına katılıyorum :slight_smile: Daha iyi hazırlanmış oyunları hak ediyor.

İşte benim hevesim de aynen öyle kursağımda kaldı :smile: Eldeki malzeme çok iyi ama sonuç pek parlak değil. İleride ücretsiz güncellemelerle geliştirilirse çok iyi bir oyuna dönüşebilir. Ha, ama eğer o geliştirmeleri parayla satmak için oyundan çıkardılarsa o zaman Crom alsın onları :fist:

1 Like

Bu tür bir karakter bence strateji oyunu için ağır kaçar. DMC tarzı bir slash oyuna daha yatkın bence. En kötü Bloodborne veya Darkness tarzı olabilirdi. Bu karakter ne sinemada ne de oyun konsollarında çizgi romanda olduğu kadar sağlam yansıtılamadı. Bence firma değiştirme zamanı geldi.

Merak ettim oynanış videolarına baktım ve bana Age Of Empires’ ı anımsattı görselleri. :slight_smile:

1 Like