Constantine Dizisinin Başrolü Sope Dirisu Olabilir: Warner Bros İkonik Karakteri Geri Getirmeye Hazırlanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Constantine Dizisi Başrolü Sope Dirisu Olabilir – Kayıp Rıhtım

image

Constantine dizisinin başrolü için ortaya atılan ilk isim Sope Dirisu oldu. John Constantine’in maceraları farklı bir oyuncu ile J.J. Abrams önderliğinde ekranlara dönmeye hazırlanıyor. John Constantine karakteri geçen birkaç yıl boyunca Matt Ryan aracılığıyla live-action dünyasındaki yerini aldı. Oyuncunun yer aldığı NBC dizisi sadece bir sezon sürse de, Matt Ryan’ın karakteri The CW’nin Arrowverse dizilerinde… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Sinirim bozuldu ya keşke görmeseydim. :’)

1 Beğeni

Önceki yarım kalan diziyi özledim.

2 Beğeni

:slight_smile: .

Beni mutlu etmedi bu haber

Merak etmeyin bir gün bu akımda son bulacak. Her şey arz - talep meselesi. Talep kesilince arz da kalmaz ortada. Koskaca Kaeneu dururken. Sope Dirisu muhakkak iyi bir oyuncudur, şüphem yok ama keşke başka yapımlarda görseydik kendisini. Neyse hayırlısı artık.

Death on the Nile filmini izledim bugün. Kitapta Poirot yaşlı iki kadını sorguya çekiyordu ve işin aslı farklı bir şey çıkıyordu ve cinayetle alakaları olmadığı ortaya çıkıyordu bu kişilerin ama filmde meğer bu yaşlı kadınlar birbirlerine aşıkmış. Ya arkadaş şimdi ne gerek var böyle bir şeye. Kitaptaki fikir yetersiz mi de böyle bir değişime gerek duyuluyor. Tamam tercihlere saygımız sonsuz da böyle gözüme sokulmaya devam edilirse nötr hale geleceğim.

1 Beğeni
1 Beğeni

Hocam çizgi romanlardaki Nick Fury siyahi olmalıymış zaten. Ben çŕ okurken hep yadırgardım beyaz Nick Fury’i hatta Punisher ile karıştırdığım çok oldu. Ama dediğiniz gibi oyunculuk çok önemli bir faktör. Ben de oyunculuğa bakarım genelde ama ne gerek var böyle atraksiyonlara demeden de duramıyorum.

2 Beğeni