Cowboy Bebop Yazarı Keiko Nobumoto Hayatını Kaybetti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Cowboy Bebop Yazarı Keiko Nobumoto Hayatını Kaybetti

image

Anime yazarı Keiko Nobumoto, yemek borusu kanseri nedeniyle yaşamını yitirdi. Cowboy Bebop, Space Dandy, Tokyo Godfathers, Samurai Champloo ve Carole & Tuesday gibi animelerin yazarı olan tanınan isim, 57 yaşındaydı. Yazarın ölüm haberi, Nobumoto ile birlikte Wolf’s Rain ve Shinichiro Watanabe’nin yönettiği Cowboy Bebop, Samurai Champloo ve Space Dandy yapımlarında çalışan yazar Dai Sato’nun bir… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Her şey için teşekkürler Keiko Nobumoto.

7 Beğeni

10 Beğeni

Üzüldüm, yetenekli ve değerli insanları kaybetmek her zaman üzücü gelmiştir bana :cry: Haberde anılan animelerin çoğunu, çok severek izlemişimdir. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.

1 Beğeni

Yalnız Yemek Borusu Kanseri diye bir şey ilk defa duydum ya,aşırı üzücü :cry::cry:

Tam doğru hatırlamıyor olabilirim.

Bu kanser türü en çok uzak doğuda görülüyor. Biz de ise Erzurum olması lazım. (Benim de ilgimi bu nedenle çekmişti.) Acaba sıcak çay ile ilgili bir durum mu diye ilgilenmiştim, gerçi sıcak çay bir neden miydi, hatırlayamadım ama galiba tuzlu ve salamura yiyeceklerin yoğun olarak yenilmesiyle alakalı diye yazmışlardı.

2 Beğeni