Craven Malikânesi: Çaresiz İnsanlar Seçici Olamaz

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/darcy-coates-craven-malikanesi-inceleme/

Mumlar söner, hava soğur, oda karanlıktır ancak bir gölge görürsünüz, yavaş yavaş size gelmektedir… Geldikçe bu gizemli varlığın daha çok farkında varmaya başlarsınız, havada süzülmektedir. İşte anlarsınız ki sonunuz gelmiştir.

Gelin Darcy Coates’in perili ev romanı “Craven Malikânesi” incelememize bakalım. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Kitabı henüz okumadım ama yorumlarına çok güvendiğim ve gerilim seven bir arkadaşım okurken gerim gerim gerildiğini söylüyor. Bu ay okuyacağım bende paylaşırım görüşlerimi.

3 Beğeni

Yoruma beni de ekler misin? Kitabı merak ediyorum. Benim de aklıma takılan bir kitaptı.

1 Beğeni

Tabiki :+1: (202020202)

1 Beğeni

Umarım beklediğinizi bulursunuz. ^^

Okuduysanız incelemeyi ben hiç bulamadım. :smiley: Şahsen kişisel zevkle ilgili uyuşmazlık olsa belirtirdim, lakin problem o kadar da öznel değil söz ettiğim gibi.

Yalnız başlıkta inceleme yazmadığı için ben haber sandım. :slight_smile: Belirtilmesini tercih ederdim. Bir de inceleme ne kadar spoiler içeriyor? :thinking:

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım inceleme başlık formatı hep bu şekilde oluyor. İncelemede okuyucunun zevkini azaltacak veya sürpriz bozacak herhangi bir unsur yok.

1 Beğeni