Daredevil, Marvel Sinematik Evreni'ne Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/daredevil-marvel-sinematik-evreni/

Daredevil, Kasım 2020 itibarıyla Marvel Stüdyoları’na geri dönüyor. Netflix’le olan sözleşmenin bitmesiyle Matt Murdock ilk olarak Spider-Man 3 filminde gözükebilir. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Gelsin itirazımız yok. :slight_smile:

Bence gelmemeli. Çok ciddi bir Daredevil fanıyım dizisini bayıla bayıla izledim. Çizgi Romanlarını tükettim ama İlk iki spiderman filminin atmosferi çok soft. DD o havada olmaz. Biraz daha karanlık bir film lazım(Karanlıktan kastım renk paleti değil olaylar, kan, şiddet vs) DD daha sert bir karakter. Bence Netflixte ki havayı yakalayamaz.

2 Beğeni

Ya haberin yapılmasına bir şey diyemem ama kabak tadı verdi arkadaş ya.
Küçük bir çocuktum. Kampın sinemasında batman oynatırlardı. Birde captan amerikanın çok çok eski çekilmiş bir filmi vardı onu… Derdim ki bir gün şu spider manlar, x menler çekilse…

Demez olaydım.
Sinemaya gelir, dizisi gelir, sinemaya yeniden gelir, kahraman olmadan önceki hali dizi yapılır, tekrar 3 leme olarak sinemaya… Martin Scorsese doğru diyor yani… Özlemek, merak etmek beklemek geldiğinde de hayran olmak istiyorum artık!

1 Beğeni

Sinema kalitesi iyice düştü artık. ‘‘Genel izleyici’’ şartı ile film yapılınca çok da şey beklememek lazım. +13 filmler yapan Fox olarak bildiğimiz 20th Century Fox bile yok artık. Sağolsun Disnep onu satın aldığı anda, Fox kısmını da kaldırdı adı 20th Century Studios olarak kaldı. Artık beklentim yok…

2 Beğeni