Daredevil'ın Yeni Sezonu Netflix Tarafından İptal Edildi

(Peren Ercan) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/daredevilin-yeni-sezonu-netflix-tarafindan-iptal-edildi/

Iron Fist ve Luke Cage’den sonra bir başka Marvel yapımı dizilerden “Daredevil” da Netflix’in iptal edilen dizileri kervanına katıldı. (DEVAMI…)

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2

Hayda bu nerden çıktı şimdi.

(Kenan Ulusoy) #3

Dizi çok güzel ilerliyordu halbuki. Güne puanım 0.

(Cankut Değerli) #4

Bunu beklemiyordum, üzdü gerçekten. Disney’in kendi platformunda olmasını umacağım artık.

(Beren) #5

Daredevil Netflix’in sevdiğim en iyi iki üç işinden biriydi. Ha Marvel’ın çekilmesiyle Netflix çok büyük kan kaybetti denemez ama Disney+ da göreceğimiz Daredevil Netflix’teki kalitesini sürdürebilecek mi bilmem. Yine de haber üzdü.

İzlediğim en iyi süper kahraman dizisiydi. Cw’de yayınlanan çöp kahraman dizileri 5-6 sezondur devam ederken bu yapımın iptali üzdü. Bu karardan sonra Jessica Jones ve Punisher’ın iptal haberleri kesin gelir gibi.

(fatih çetin) #7

Sezon onayları aldığı için 1 sezon daha giderler ve iptal olurlar büyük ihtimalle.

(Alp) #8

Disney şimdi gider MCU gibi cıvık yapar karakteri… Günceldeki en iyi dizilerden birini bitirerek çok büyük bir hata yaptı Netflix.

(Ufuk ) #9

İnsanoğlunun kurmacanın her türüne duyduğu açlık gerçekten inanılmaz.

Bir dizi iptali binlerce kilometre uzaktaki insanların hayatlarını bir süreliğine etkisini altına alabiliyor: “Nasıl olur? Ben şimdi bu diziyi izleyemeyecek miyim? Hay ben böyle işin ya…”

Yapım aşamasındaki bir süper kahraman filmi milyonlarca insanın rüyalarına giriyor, altı ay sonra vizyona girecek filmin henüz yayınlanmamış iki dakikalık fragmanı için google’da 110,000,000 adet sonuç çıkıyor…

Dizide ölen bir mafya babası için takipçileri cenaze namazı kılıyor…

Sanırım kabul etmenin zamanı geldi; yaşadığımız hayatlardan memnun değiliz. Günümüz toplumları baştan aşağı mutsuzluk üzerine kurulu sahte bir düzen içerisinde yaşıyor. İnsanoğlunun bunca yıllık gelişimi sonunda geldiğimiz nokta hayattan kopmaya çalışma üzerine kurulu.

Kurmacalara olan mantık sınırlarının ötesindeki göbek bağımız bunun en büyük delili.

Son olarak; “Daredevil nasıl iptal olur ya? Netflix şaşırma sabrımızı taşırma…”

(Deniz) #10

Disney bu dizileri kendi platformunda yayınlayacakmış. Fakat, Loki ve Scarletwitch henüz nerede yayınlanacak muamma. Ayrıca bu iki karaktere dizi gerekli miydi tartışılır ! Güzel bir GhostRider dizisi çekselerdi böyle karanlık temalı. Ama Disney buna hayatta girişmez.

(Alp) #11

Ayrıca Loki ve Sw çekim açısından baya masraflı karakterler. Dediğin gibi dizi gerekli de değildi bence.