David Lynch, Koronavirüs Sonrası İnsanların Daha Kibar Olacağını Öngörüyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/david-lynch-koronavirus-sonrasi-ongoru/

David Lynch, Koronavirüs günlerinden sonra insanların daha kibar olacağını ve maneviyata önem vereceğini öngörüyor. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Tabii tabii…

(Ah şu 20 karakter kuralı)

Daha doğrusu şu, doğaya zarar verdik hata yaptık. Şimdi normale dönme vakti. Gerekenler yapılsaydı bir şey olmayacaktı. (Eğer sebep olanlar buysa)

Dünya değişecek filan deniyor, aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorum.

Aslında şöyle olabilir, insanın başından bir felaket veya kaza gelip geçer. Sonra insan kendi önceliklerini yeniden belirleyip yola devam eder fakat bu değişim uzun vadede gerçekleşir. Bir başlangıç falan olur. Her felaket veya kötü olay bu etkiyi yapmaz tabi, hele de başına kalıcı bir şeyler gelmediyse insanın. Dünya’da bu tip bir felaketler sonrası elbet değişimler olmuştur, bazen küçük bazen büyük. Bunu öngörmek çok zor değil. Bence teknolojik olarak büyük şirketler atılım yapmak için fırsat kolluyor olabilirler herşey geçince. Yeni bir bahar havası oluşur bu sırada da şirketler öne çıkmak isteyecek. Bundan kaynaklı beni ağız birliği var gibime geliyor.

1 Beğeni