Denetmenlerin Gözünden Forum Üyelerinin Suçları, Geçmişleri ve Daha Fazlası…

Yalnız benim kısım dinamikleri on numara bir fantastik öykü gibi olmuş, okurken mest oldum. ^^

Hem ne olmuş ben de Neyzen Tevfik gibi limon almaya diye evden çıkıp 12 yıl sonra geri döndüysem. Sonuçta hep geri döndüm, dönmedim mi xd

8 Beğeni

Devamının gelmesini çok istediğim bir seriydi. Aydınlık günleri umarım tekrar yeniden görürüz. :pleading_face:

4 Beğeni

@Agape

1 Beğeni

Bu başlığı yeni gördüm ve okurken eğlendim, emeği geçenlerin eline sağlık.

Bu kısmı okurken ilk şüpheyle yaklaştım gerçekten kitapları yeyip yemediğine dair ama sonra @MelihAntepli hocamın şu sıralar okuduğu kitabın konusunun kitap yiyen bir adamla ilgili olduğunu görünce aslında bu kitaptaki adamın @alper hocam olduğuna ve gerçekten de kitapları yediğine ikna oldum. Hocam bu arada bizim bir istek vardı spoilersız yıllar serisi ile ilgili, onu da yedin galiba :grinning: ya da her sayfada spoiler var diye atmadın.

4 Beğeni

:slight_smile:

O kitapları biraz derin gömmüşüm galiba, eşelediğim yerden çıkmadı ama bu gece için kazma kürek aldım geldim, eşeleyerek bulamadım kazma kürek kazıp çıkaracağım. :slight_smile:

Ben kitapları genelde taze yiyorum @fortknoxt Serhat da turşusunu kuruyor veya konserve yapıp öyle yiyor. :slight_smile:

4 Beğeni

İster inanın ister inanmayın dün kitaplıkta genel bir temizlik yaptım. 5500 kitaptan 1800 'e yakın satılacak yada bağış yapılacak kitap ayıkladım.

Kitaplarımı seviyorum ama ne yapayım @alper kardeş :smile: :smile: :smile: İki eve bölmüş durumdayım kitapları. Yarısı baba evinde yarısı kendi evimde.

2 Beğeni

Aslında hikayelere devam ettim. Her seferinde bambaşkasını yazdım. Unuttuğum için öyküyü her okuduğumda hep başka şeyler yazdım durdum ama bir noktada nedense sürekli yarım kaldı. Nitekim kafamda bir noktada aslında bir şekilde sonlandı. Hiçlikten gelen hiçliğe gider… :buyucu:

1 Beğeni

Bu konuyu unutmuşum :grimacing: Güzel zamanlarmış. Artık evrildik daha çirkin bir şeye dönüştük kurbağadan. Ama olsun gelişim geriye de olsa gelişimdir.

3 Beğeni