Dexter 9. Sezon ile Ekranlara Geri Dönüyor!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/dexter-9-sezon-geri-donuyor/

Dexter 9. sezon ile geri dönüyor. Showtime dizisi 8 yıllık aranın ardından macerayı kaldığı yerden devam ettirme kararı aldı. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Dizi benim için şu karakterin olaya dahil olmasıyla bitmişti.

image

2 Beğeni

Benim için harika bir haber. En sevdiğim dizilerden biri dönüyor, çok mutluyum. :heart_eyes:

Açıkçası sezonlarda birbirini tekrar eden olaylar olsa da ve finali kör göze parmak bir şekilde yapılsa da, Dexter eşsiz bir dizidir ve külttür.

Açık kapı bırakarak bitirmişlerdi zaten, dönmesi sürpriz olmadı fakat benim asıl endişem şu: sanırım artık Miami’de geçmeyecek olaylar. :frowning: Dizinin özü orasıydı bence. Başka bir şehir nasıl olacak merak ediyorum…

Yalnız ne çabuk geçmiş zaman. Bitişi dün gibi ve 7 sene olmuş… Vay be.

Harika bi haber :blush:
Efsanevi dizi geri dönüyor mini de olsa dexter sonuçta.
Final dizinin beklentilerinin düşük olmasını umarım telafi ederler.

Bizede sabırsızlıkla beklemek düşer :blush:

Dexter çok severek izlediğim bir diziydi ama bu tür geri dönüşlere temkinli yaklaşıyorum. Eski, beğendiğimiz haliyle diziyi hatırladığımız için yeni sezonu da aynı beklentilerle izleyeceğiz ama öte yandan zaman değişti, aktörler yaşlandı. Aynı tadı almanın zor olduğunu düşünüyorum. Nasıl bir sezon olacağını göreceğiz ama yeni sezon çekilmesindense 7 sene önce diziye yakışır çok daha iyi bir sonla dizinin bitirilmesini ve diziyi o haliyle hatırlamayı tercih ederdim.

1 Beğeni

Nasıl sevindim anlatamam :heart::heart::purple_heart::purple_heart::heart_eyes::heart_eyes: