Dijital Mızrak

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/dijital-mizrak/Lüis Van Qipojovv Hayalet mızrak hızla ilerlerken hedef tahtası konumundaki kafatasının deliğinden pekmez kıvamında kanlar akıyordu. Azrail, kutsal dağdaki gölete götüreceği ruhun sahibine vardığı zaman taze ekmek getirmeyi de ihmal etmemişti. Hayalet mızrağı bol kaslı koluyla fırlatmış olan Çinli Satori’nin oğlu Saatchi’nin kısık gözleri, kilometrelerce uzaktan bile belli oluyordu. Tam isabet ettirmişliğin verdiği mutlulukla Nirvana’ya… (DEVAMI…)

Sevgili Eren,

Yarattığın karakterin günümüzün popüler kültür baş karakterlerinden farklı idealleri, amaçları ve yetenekleri olduğunu bu sebeple de alışagelmiş olanların dışında bir anti-kahraman figurü yarattığını düşündüğümü söylemek isterim. Kurduğun dünya da sanki bir ütopik gerçeklik dünyasıydı.

Okuyucunun işini kolaylaştırmak için hikayeni akışına göre paragraflara ayırmak, cümle yapılarını vurgu alanlarını kuvvetlendirecek şekilde düzenlemek gibi basit bir kaç uygulama ile hikayeni daha kolay okunabilir hale getirmeyi belki düşünebilirsin.

Mutlu bir yeni yıl dilerim
Eline ve düş gücüne sağlık
Sevgiler
Dipsiz