Dişime Takılı Küçük Yazılı Kâğıt

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/disime-takili-kucuk-yazili-kagit/Annemin söylediğine göre, zor bir çocukluk geçirmişim… Gizli gizli kâğıt yermişim. Ağzım dolusu kâğıtları çiğnerken, kaç kez yakalamış beni. Her seferinde parmağını taktığı gibi çıkarırmış ağzımdan. Bu yüzden iştahım yokmuş. Kısa boylu, sıska, çelimsiz, aksine bir o kadar da kocaman göbekliymişim. Doktor doktor gezdirmiş annem, sonunda “pika sendromu” teşhisi konmuş bana. Kâğıt yeme tutkumdan vazgeçirmek… (DEVAMI…)

Merhaba,

Oldukça farklı, özgün bir öykü kaleme almışsınız. Tuhaf kurguları çok seven biri olarak, yazdıklarınızı keyifle okudum. Ayrıca bir önceki öykünüze kurduğunuz bağlantıyı da beğendim. Hurda teması için yazdığınız öykünüzü okumuştum ama yorum yapmamıştım, geçenlerde edebiyathaber.net te aynı öykünüzü ve bu temadaki öykünüzü de görünce, yorum yapmak istedim.

Diğer öykünüzde ve bu öykünüzde - bilinçli olarak yaptıklarınız dışında bir zaman sorunu var gibi geliyor bana. Öykünüzün geçtiği zaman karışıyor. Bir okuyucu olarak bunu oturtmakta zorlandım. Belki tekrar gözden geçirmek istersiniz.

Kaleminiz ve düşünceleriniz farklı, bence çok iyi şeyler okuyabiliriz sizden.

Kolay gelsin
Müge