Doctor Strange 2 Filminden İlk Tepkiler Gelmeye Başladı: "Sam Raimi Farkını Ortaya Koyuyor"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/doctor-strange-2-yorumlari-ilk-elestiriler/

image

Doctor Strange 2 yorumları gelmeye başladı. Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmlerinden biri olan yapım, bu hafta vizyona girecek. Eleştirmenler ise filmi her zaman olduğu gibi önceden izleyip spoiler içermeyen yorumlarını sosyal medya üzerinden paylaştılar. Marvel Sinematik Evreni’nin Black Widow ile başlayan dördünü aşaması, Infinity Saga’nın sonundan bu yana birçok yeni bölgeyi keşfediyor. Avengers, MCU’da… (DEVAMI…)

4 Beğeni

İşte bu yüzden Marvel.

1 Beğeni

Elizabeth Olsen yani Scarlet Witch galiba doktorumuzun önüne geçmiş filmde. Eleştirilerden anladığım o. Çıktığı gibi izlemek istedim ama sonra aklima malum firmanın seyir kalitesi geldi. Bilemiyorum rıhtım.

1 Beğeni

House of M’e bağlayacaklar herhalde. Sonra daha aktif bir X-Men ve hatta New Avengers vs. X-Men gibi bir şey mi görürüz acaba?

Film için WandaVision izlemek zorunda mıyız?

Fragmanda, Strange wandavisonda olanlar yüzünden gelmedim diyor ama izlemezseniz de bu defa Scarlet Witch’in ruhsal gelişim sürecini tam oturtamayabilirsiniz. Dizi güzel bu arada.

2 Beğeni

Sadece WandaVision değil, What If…? dizisini de izlemeniz, alacağınız keyfi daha da artıracaktır.

Yorumlar her ne kadar güzel olsa da filmin süresini kısaltmak için hayal kırıklığı yaratacak kesintiler yapılmış…

3 Beğeni

@Howl @magicalbronze teşekkürler. Cuma gününe kadar iki diziyi bitireyim. Zaten kısa dizilermiş.

1 Beğeni

Asıl hayal kırıklığı sahne süresi on dakikaya düşürülen Amber Heard yüzünden aguamanden gelecek. Daha o var.

1 Beğeni

Neredeyse 40 tl bilet. Üstüne bir de 13-14 tl yol parası. Ayrıca projektörlerin ışıklarını kısacaklar mı kısmayacaklar mı o da belli değil. Kalsın diyeceğim sanırım.

Matrix 4’ e gittik berbat çıktı, Batman’ e gittik projektörleri kısmışlardı. Zor dostum zor.

2 Beğeni