Doctor Strange 2 Filminin Kötüsü Baron Mordo Olabilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/doctor-strange-2-mordo/

image

Doctor Strange filminde Mordo karakterini canlandıran Chiwetel Ejiofor, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta kötü adam olarak yer alabilir. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Baron Mordo yeterince heyecan veren bir kötü değil, ben Mikoboshi veya Cyttorak filan beklerdim. Doktor güç konusunda baya aştı kendini o yüzden, Mordo onun ayarında olamaz bence.

Katılıyorum ama filmin kötüsü olursa eğer doktora denk bir seviyede oynatacaklardır sonuçta doctor kendini geliştirirken mordo da armut toplamıyordu ve böyle seyir zevki daha güzel olur diye düşünüyorum. ama Cyttorak olması fena olmazdı bencede.

1 Beğeni

Cyttorak, olunca Juggernaut’ın da olma ihtimali vardı. Ayrıca, Mordo iyi bir karakter iken ne oldu da kötü oldu ? Adam, Ancient One karanlık gücü kullandı diye terketti zaten Doktor’u. Şimdi kalkıp kötü olması manasız geldi. Kendi ile çelişti şimdi. Umarım Dormammu tarzı kozmik bir kötü daha görebiliriz. Keşke Galactus olsa ya efsane olmaz mı :slight_smile:

Galactus imkansız gibi ,gelecekteki avengers gizli savaşlar için düşünüyorlar diye bir haber sızınmıştı diye hatırlıyorum ,ayrıca doktor için çok büyük düşman olurdu anca avengersta görürüz başka türlü zor.

mordo meselesi banada tuhaf geldi ama ne yaparsın fantastik film sonuçta herşey olabilir :grinning:

1 Beğeni

Galactus’u bir de kadın olarak düşünmüşler, çok büyük tepki alırlar öyle olursa diye düşünüyorum. Beyonder de imkansız malum güçleri omega mutant seviyesine çekildi en son. Bari, Mr. Sinister olsaydı ya en azından güçleri denk :slight_smile:

1 Beğeni

Galactus kadın olarak kim düşündü bilmiyorum ama inanılmaz berbat bir fikir olduğunu söyleyebilirim okuduğum hiç bir çrde hatta çevredekilerden bile böyle bir.şey duymuşluğum yok, strange filmine gelirsekte açıkçası iron man ölümünden sonra marvel filmlerinden pek fazla beklentim yok ama yinede izlenebilecek bir film yapacaklarını düşünüyorum, bekleyip görecez artık…

Ben bir tek Eternals filminden ümitliyim açıkcası. Diğer filmlerden bir beklentim yok. Belki bir Silver Surfer filmi gelirse…

Doctor Strange 2 için aşırı heyecanlıydım fakat yönetmeni ayrılınca o heyecan bir miktar söndü.