Doctor Who 12. Sezon Finali ile 44 Yıllık Sır Perdesi Aralandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/doctor-who-12-sezon-final-44-yillik-sir/

Doctor Who 12. sezon finali, yıllar öncesinin bazı sorularını yanıtladı. 44 yıllık gizemin çözülmesiyle dizi yeni bir rotaya girdi. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Heyecanımı mazur görün: Oha! :buyucu:

Moffat Matt Smith’in son bölümünde Trenzalore kurtulurken Zaman Lordlarının Doktor’a yeni bir döngü vermesini sağlamıştı ki Capaldi bu döngünün ilk Doktoruydu. Whittaker ikinci Doktor’u oldu. Bu yüzden zaten kendisinin son olmasıyla ya da ölünce rejenere olamayacağıyla ilgili bir düşüncem yoktu ama Kaçak Doktor ve Doktor’un ilk yüzünden önce de 8 yüzü daha olması müthiş bir heyecan yarattı. Diziyi uzun zamandır takip edemiyorum ve yeni bölümünün geleceğini Youtube story’sinden öğrendim tesadüfen. 1 gün falan kalmıştı, o zaman aklıma yazıp yine izleyememiştim. Bu kadar sorunun arasında izlemek zor. O yüzden bu haber bana baştan aşağı spoiler oldu. Tek kelimeyle müthiş! Keşfedilecek çok daha fazla Doctor Who macerası var demek bu, hatta Doktor sonsuza kadar yaşayacak demek! Tabii eğer işgüzar bir yazar gelip de Chibnall’ın hikayesini reddetmezse!