Doctor Who 13. Sezon Doktor'u Kesinleşti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/doctor-who-13-sezon-jodie-whittaker/

Jodie Whittaker, Doctor Who dizisinin 13. sezonunda bir kez daha Doktor rolüyle ekranlarda olacağını açıkladı. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Tüm olumsuzluklara rağmen hala aynı doktor ile devam etmek akıl kârı değil. Dizi ruhunu teslim etmiş geçmiş olsun o zaman. 12. Sezonun ilk bölümünün yarısına bile dayanamadım. Yazık ettiler koskoca diziye.

3 Beğeni

Bu sezonu fena gitmiyor aslında. Doktorun kendisi olayların içerisinde çok etkin bir karakter olmasa da konu güzel işleniyor ve her zamanki doktor who gizem kurgusu var. Ben kaç sezondur doğru düzgün sevebildiğim bölümle karşılaşmamıştım. Bu sezon daha çok umut vaad ediyor.

Tesla bölümüyle birlikte dizi toparlanmaya başlamış. Ayrıca bu sezon Gallifrey konusu da işlenecek gibi gözüküyor, eğer Gallifrey sağlam işlenirse muhteşem olur.

13.doktorum performansı gayet yerinde tek sıkıntı bence seneryo keşeke steve moffat gitmeseydi hadi gittin abi sherlock çek dimi

Doktor da yoldaşları da bölümler de hevesimi kırdı benim. Bu konuda da yalnız olduğumu düşünmüyorum.

1 Beğeni

Ben 7. sezona kadar izledim. Matt Smith karakter canlandırmasını çok seviyordum ama peter capaldi gelince bu rolü yakıştıramadım. içime sinmedi ve ara verdim. Ama yeni kadın doktoru beğendim en azından peter capaldi gitti. gerçekten ısınamadığım bir karakterdi. bu karakter devam etmeli bir süre. Kadın karakterde de bir süre daha gidebilir. hep erkek hep erkek nereye kadar. Bu kadınla 1-2 sezon daha gitmeli en az çatlak bir tipi var tıpkı Matt Smith gibi dizinin bize en başından gösterdiği gibi çatlak dahi olmalı :smiley: