Doctor Who 60. Yıl Özel Bölümü David Tennant Dahil Eski Doktorları Bir Araya Getirebilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/doctor-who-60-yil-ozel-bolumu-eski-doktorlari-geri-getirebilir/

image

Doctor Who 60. Yıl Özel Bölümü için çalışmalar başladı. 2023 yılında kült bilimkurgu dizisinin 60. yılı kutlanacak. BBC yapımı seri, hem yeni bir Doktor duyurmaya için hem de Russell T Davies’in geri dönüşüne hazırlanıyor. Dizi, hazırlayacağı özel bölümde David Tennant dahil eski Doktorları geri getirebilir. Şu sıralar Flux başlıklı 13. sezon bölümlerinin finali için gün… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Forumlardaki paylaşımlara dava açma furyası yaşanmamış olsaydı şuraya bir "Ay olabilir mi öyle bişey?!! Lütfen olsun çünkü!!" karikatürü eklerdim ama siz muhtemelen hangi kareden bahsettiğimi hatırlarsınız. :heart_eyes:

2 Beğeni

Christopher Eccleston da gelsin lütfen. 50.yıl özel bölümünde yoktu.

1 Beğeni

Ne davası hocam bunlar? Bilmeden paylaşıp da başımız belaya girmesin. Telif falan nedeniyle mi acaba?

David Tennant gelsin, Matt Smith de gelsin. “But we surrender?!” ve “Geronimo!” diyorum.

1 Beğeni

Hepsini seviyorum. Anladığım kadarıyla Davies’in aklında Five Doctors gibi bir bölüm yapma fikri var ama o bölümde Tom Baker yoktu, muhtemelen şimdi de Eccleston olmayacak. Belki bir şekilde ikâme edebilirler. Tabii bir de John Hurt (t.b.o) olmayacak modern seriden.

Birkaç sene önce şöyle bir olay yaşanmıştı. Açıklamalar bireysel kullanıcılara dava açılmadığı yönünde ama dava açıldı diyenle helalleşilmiş ve çizer bunu yalanlamadı. Ben bu yüzden bir süredir karikatür paylaşmıyorum. Hatta Rıhtım’daki karikatür başlığı bile kaldırılmıştı bu haberler gündemdeyken.

1 Beğeni
  1. yıl özel bölümü yayınlandığında ilkokula gidiyordum, CNBC-e’den izliyorduk. Ne çabuk geçmiş
    wow-oh-wow
1 Beğeni

Ben de aynı durumu Power Rangers ile yaşıyorum.20.yıl kutlamasında 11 yaşındaydım,hatta bunlar kim falan demiştim.İkisinin de seneye özel yıldönümü kutlaması var yani benim iki özel dizimin ve seneye 21 im :woman_shrugging:

2 Beğeni

İnsan ömrü kısa ondan bu. :joy:

1 Beğeni