Doğruluk Kılıcı Serisi'nin Yazarı Terry Goodkind Aramızdan Ayrıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/terry-goodkind-vefat/

Terry Goodkind, 72 yaşında hayatını kaybetti. Ülkemizde Doğruluk Kılıcı (The Sword of Truth) serisi ile tanınan ünlü yazar yaşamını yitirdi. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Serisi tamamlanmışmıydı? Brandon Sanderson’a iş mi çıktı yoksa gene ?

Sanderson ya da başka herhangi nir yazar qsla TErry Goodkind’ın işlerini devralmaz. Fantastik yazarlar arasındaki en “toksik” yazar kendisi. Serisi bitmişti zaten tüm seriyi 5 kitapta birleştirmek mümkün :sweat_smile: Bana versinler ben de bitiririm bitmemişse.

1 Beğeni

Geçen, büyük serilerden biri hakkında hadsiz söylemlerde bulunmuştu. Hatta haberi yapılmıştı Rıhtım’da, bulamadım.

Şöyle bir haberine denk geldim ararken;

Kendi kitabının kapağını yapan çizere bile neler demişti bu adam. Rezalet bir kişiliği var. Adama kitap önerisi yapar mısınız diyorlar sadece kendi kitaplarını söylüyor diğerleri çok iyi değil falan diyor. Ego tavan. :sweat_smile: Sevilecek hiç bir yanı yok.

2 Beğeni

Hep dikkat çekme çabası bunlar. Kitaptan 1 sayfa ilerlemediği halde her sene seneye çıkacak havası, ona buna sallama merakı. Adam bir senede 5 roman yazmış iyi sakız etmiştir seriyi bu.

O değil şimdi cenazeye camianın önde gelenleri katılsa, ortalama yaş 60 zaten bide corona bulaşsa bunlara. Seneye basılcak kitap sayısı yarı yarıya azalır . :sweat_smile:

4 Beğeni

En sağlamından bir sövülmediği kalmış adama.

Kötü bilirdik. :smiley:

1 Beğeni