Dök İçini Rahatla

Sağ ol kuzum. Bugün çekilen röntgen iyi geldi. O sebeple ameliyat ettiler. Toparlamış dedi doktorlar. Yarın inşallah alıp geleceğiz.

4 Beğeni

Nedir bu hayat silsilesindeki adaletsizlik rüzgarı?

2 Beğeni

Ben de 15 dk içinde finale giricem. Lütfen biraz dua edin.

8 Beğeni

Aslansın, kaplansın, yaparsın… Gençsin…

4 Beğeni

Rüyamda bizim buraya bir kitapçı açmışlar. Hem ciltli hem de özel baskılar 11.90’dı. :sweat_smile:

Sınavı olan arkadaşlar için gelsin:
images%20(5)

7 Beğeni

Sınav nasıl geçti??? (3 adet soru işareti koymamın nedeni ise bu 20 karakter olayına ilk defa maruz kalıp ne yapacığımı şaşırmamdan dolayıdır. Ama zaten bu yazdıklarımla 20 karakteri çoktan geçtim ve artık bu 3 soru işaretine gerek kalmadı ama silmekte istemiyorum çünkü üşeniyorum. Neden mi bu kadar çok gereksiz yazdım çünkü kafama güneş geçti… ALLAH KAHRETSİN ADANA SENİ BU NE SICAK LA ) (Kendi memleketim diye demiyorum…sakın gelmeyin, çoluğunuzu çocuğunuzu alın kaçın buralardan)

Bu arada @Kehribar sınav nasıl geçti hakket?

Güncelleme 1: Güneşe savaş ilan ettim birazdan saldırılara başlayacağım.

Güncelleme 2: Sonunu düşünen acılı Adana yememeli.

Güncelleme 3: 6 lt su içtim daha içerken terle dışarı fışkırıyor.

Güncelleme 4: Adana da tuvaletlere de klima takılsın lütfen, olmuyor böyle valla popomuzdan ter akıyor. (valla şaka olsun diye yazmadım çok ciddiyim bu klima konusunda en azından havalandırma bir şey olsun)

Güncelleme 5: İnsan niye duş alır, çeşitli sebepleri vardır illa ama en bilindiklerinden biri serinlemek, ter atmak için filan… insan duş alırken terlememeli değil mi? Bence terlememeli.

Güncelleme 6: Biz burda ocak filan kullanmıyoruz, yemekleri ısıtmak için bir kremit üstüne tencere tamam, yumurtayı da asfaltta kırıp banıyoruz, merak etmeyin asfalt temiz arkadaşlar, o sıcakta bakteri mi yaşar Allah aşkına.

Güncelleme 7: Köpeğin biri sıcakta dili dışarda yolda yatıyordu, su verdim, 1 hafta peşimi bırakmadı, antrikot vermişim gibi sevindi hayvancağız.

Güncelleme 8: Bici bici yerken (buzlu-tatlımsı bir çeşit yiyecek) eskiden bol nişastalı veya meyveli olsun diyorduk, şimdi ise bas buzu abi içine, kalıp şeklinde sok buzu tabağa hatta sen o buzu direk bize ver kemirelim.

Güncelleme 9: Geçen gün kafe de soğuk kola siparişi verdim, yolda gelene kadar kola ılıdı, açana kadar ısındı, yudumu alana kadar kaynadı.

10 Beğeni

Geçtiiim. Yaptııııım ALLAHIIIM! :exploding_head: Güzel niyetleriniz ve dualarınız için hepinize minnettarım. Sizin de işleriniz rast gider umarım. Şimdi güzel bir uyku zamanı. Yorgunluğunu atmam gerek 21 gün saydım. Darısı @Lik in başına.

@Buyici Yaptııım. :muscle:

@Agape büyü müydü, dua mıydı? Gerçeği söyle abla. Pek olası değildi çünkü.:face_with_raised_eyebrow:

@Zack şalgam için iyi gelir. :sweat_smile:

9 Beğeni

Çok da fazla kurcalamamak lazım. Geçtiysen işe yaramış demek ki. :sweat_smile:

4 Beğeni

Aklıma ilk bu geldi.:joy: Yanlış anlama ama.

3 Beğeni

Ben bir güncelleme daha almaya geldim. Şarjım bitmiş, Whatsapp’tan yazamıyorum. 500 mesajı aşmışız, mesajlarımız kilitlenmiş. Çaresizim. Böylece içimi de döküp rahatlamış oldum. :expressionless:

3 Beğeni

Evet ya. Ne saçmalık değil mi? Sırf 500 kere mesajlaştık diye kilitlenmiş. :grimacing:

Gayet iyi, hatta yerinde durmuyor fakat durması gerekiyor. O sebeple onu kafese koyduk. Orada yatıyor en azından. Ara ara çıkartıyoruz. Ona kalsa hâlâ yaramazlık peşinde… Yemek de yedi. Antibiyotiği de vurdurduk. Koltuğun arasına deresine girmeye çalışmasa ve zıplamasa sorun yok ama durmuyor. Fazla aktif bir hayvan zaten üç gün kıpırdayamadığı için kuduruyor şu an. Ayağına da basıyor ama temkinli biraz. Gayet iyi yani. :blush:

5 Beğeni

Ciğerlerdeki ödem de bitip gittiyse ben izninle derin bir oh çekeceğim artık?

O eşeğe de söyle rahat dursun azıcık. :expressionless:

3 Beğeni

Buraya bir şarkı bırakarak anlatmak istedim durumu.

2 Beğeni

Bugun de kontrol ettirdik. Hiçbir sorun kalmamış. Oh, çekebilirsin. Normalde biz bu gece yola çıkıyorduk ama Bıdık yüzünden babam çıkacak yola artık. İnsan plan yapmasın zaten ama haftaya bir alamet olmazsa ufaklığı da alıp geleceğiz. :slight_smile:

2 Beğeni

Holley. Tamam. :heart_eyes:

Oh’umu da çektim. Gelişinizin iptal olmadığına da bayıldım.

2 Beğeni

Orada sana güveniyorum. Dikişlerini aldırmak için klinik lazım bize. Gelişimiz iptal değil ama sarkıyor sürekli aksilikler yüzünden. Evi filan tuttuk ama eve gidemedik bile. :joy:

2 Beğeni

Ay ay mükemmel ya! Çok sevindim. Derin bir oh çekebildiniz sonundaa. İnşallah darısı başımıza :dd

4 Beğeni

Hocam bunu iyi ki paylaşmıssınız sizin sayenizde bu yapışkan notlari alıp okuduğum kitabın sayfasında bilmediğim kelimeleri yazıp yapıştıracağım

2 Beğeni

İthaki’nin indirim günü diye Zaman Çarkı’nın 13 kitabını 482 liraya aldım. Umarım hepsi temin edilir. Umarım sağ salim elime ulaşır. Çok amin. Bir de inşallah pişman olmam. Olmam dimi?

10 Beğeni

Olmazsınız. Yani ben birçok kişinin okumasına vesile oldum veya tanıklık yaptım 10 kişiden 1 kişi filan hiç begenmiyor 2 kişi ortalama buluyor 7 kişi filan da baya beğeniyor. Kafadan söyledim bu rakamları ama genel olarak böyle. Betimlemelerden şikayet eden çok onun dışında seriyi kendi başlığında Lotr ile filan kıyaslıyoruz öyle düşünün yani Lotr çok daha iyi diyenler bile kafasında bir kıyaslama yapıyor en azından. :slight_smile:

4 Beğeni