DOOM Eternal Oyunu Piyasaya Çıktı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/doom-eternal-cikti/

DOOM serisinin heyecanla beklenen oyunu “DOOM Eternal” PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia üzerinden piyasaya çıktı. (DEVAMI…)

3 Beğeni

DOOM bir efsanedir ve hastaları her zaman bu oyunu ön plana koyar, tercih eder. Singleplayer kısmı gerçekten muazzam eğlenceli geçer fakat Quake Champions varken bu oyuna 200 lira veren bir çoğunluk oluşmaz. Üzgünüm

Halihazırda Steam’in en çok satanlar listesinde birinci olmuş oyun. An itibariyle sadece Steam üzerinde yüz bin kişinin oyunu oynadığı görülüyor. Yurdum şartlarında çok pahalı olsa da yurt dışında gayet normal karşılanan bi fiyatı var. Artı karantina muhabbeti yüzünden rekor bile kırabilir bence :sweat_smile:

Hiç oynama fırsatım olmadı. Çok hızlı oynanan bir oyun. Fps severim oynasam bunu da severim. :smiley:

Beklediğimden çok çok daha iyiydi :slight_smile: Yeni savaş sistemi başta biraz zorladı, etrafta eskisi kadar çok mermi ve zırh bulunmuyor çünkü. Elektrikli testerenizi ve alev silahınızı epey etkin kullanmanız lazım. Sürekli Glory Kill yapmak bir işe yaramıyor çünkü; sadece can veriyor. Ama biraz ilerleyip alışınca fena kaptırdım kendimi. Muazzam olmuş. Bölüm tasarımları da çok başarılıydı. Bethesda’nın yerlerde sürünen saygınlığını toparladı yine id Software.

3 Beğeni