DreamWorks'ten He-Man Parodisi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/dreamworksten-he-man-parodisi/

DreamWorksTV, eski dostumuz He-Man ve arkadaşlarının başrol oynadığı ilginç bir parodiye imza attı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

The Toys That Made Us’ın The Masters of the Universe bölümünü izlediğimden beridir He-Man’e bakışım biraz değişti. Her şeyini, ani bir pazarlama hamlesiyle ısmarlanan çizgi film serisine borçlu. Kötü mü? Değil. İyi bile olmuş. Hala fanları da var. Nabız yoklamak için doğru hamle mi, orasından emin olamadım işte. Oyuncak serisinin tasarlanış aşamasındaki gibi Conanvari “güç” olayına odaklanılacak pilot bir bölüm, daha çok heyecanlandırırdı.

1 Beğeni

O ani pazarlama hamlelerine çok şey borçluyuz aslında :slight_smile: He-man gibi Ninja Kaplumbağalar çizgi filmi ve Uzay Şövalyesi ROM çizgi romanı da sırf oyuncağı satsın diye yapılmıştır. Ve ikisi de oyuncaklarını gölgede bırakmış, bizlere unutulmaz anılar bırakmıştır. He-man, Ninja Kaplumbağalar ve ROM bugün hâlâ iyi ki izlemişim/okumuşum dediğim yapımlar arasında.

2 Beğeni