Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

@Sedeaux @alper @Blackheart Arkadaşlar çok teşekkürler.
@Sedeaux un verdiği linkte tek stok görünüyordu. Satın aldım bakalım. Gelecek mi çok merak ediyorum.

3 Beğeni

Bunu sordum.

“İlgili serimize ait kitapların ‘ciltli’ edisyon basımı yakın dönem baskı listemizde yer almamaktadır.”

Dediler.

Sanırım karton kapakla devam edecekler. Enflasyonun düşmesini bekleyecekler ciltli için. Tekrar basımlarda ciltli olmaması anlaşılır da, yeni kitaplar için kötü olur bu tabi.

2 Beğeni

HAY, modern klasikler gibi telifsiz serilerde bile Ciltli baskıların fiyatlarını görünce- mevcut şartlar gereği- ciltli baskı bu seride çok zor.
Şahsen Ciltli olarak seriyi tamamladım gibi FAYSAL ve KIERKEGARD gibi 2 eksiğim var. Onlarında karton kapak baskısını alır çekilirim kenarı.

4 Beğeni

Bkmkitapta stokta tek görünen kitap geldi arkadaşlar.
135 lira kitap 40 lira kargo 175 liraya mal oldu.
@Sedeaux yeniden teşekkürler.

12 Beğeni

Bekleyen varsa karton kapak için bandrol alınmış.

9 Beğeni

Delireceğim. Bütün seriyi ciltli topladık, karton kapak nedir yahu?

2 Beğeni

Şu an sıkıntı yok zannımca, sonuçta daha önce baskısı yapılanları karton kapak basıyorlar(benim de ciltlilerde 2 eksiğim var). Farklı, yeni bir baskı sadece karton kapak gelirse esas o zaman sıkıntı olur.

1 Beğeni

En son ne zaman basılmıştı hatırlamıyorum ama külliyatı edinmeye başlayan kişiler için Tolkien, Jack London’ın ciltli hali çok yakın geçmişte basılmamıştı. O yüzden eski baskılarda da kesinlikle ciltli-karton seçenekleri sunularak basılmalı diye düşünüyorum.

2 Beğeni