Düz Dünyacıların Liderini Uzaya Götürmek için Para Toplanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Düz Dünyacılar Uzaya Götürülecek: Kampanya Başlatıldı – Kayıp Rıhtım

2021 yılında bile olsak Düz Dünya komplosu hâlâ güncelliğini koruyor. Düz Dünyacılar hiç de hafife alınacak bir kitle değil. 10 milyondan fazla insan bu “görüşe” inanıyor. Ancak Marc Gauld adlı bir kişinin, bu durumu değiştirmek için bir planı var: Düz Dünyacıların liderini uzaya götürmek! Düz Dünyacılar eğer uzaydan dünyaya bakma fırsatı bulsaydı, fikirleri değişir miydi… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Ahahahahahaha yemin ederim yıllardır Rıhtım’da haber okurum, başlığı gördüğüm an kahkaha attığım ilk haber bu oldu :smiley: :smiley: İnsanlar kafayı yemiş. Bi gitse de kanıtlasa Dünya’nın düz olduğunu, onlar da kurtulsa biz de.

11 Beğeni

Planın ardındaki plan buymuş demek. O_o

4 Beğeni

Uzaya çıkınca olacak olan;

• AAA! Donyo doz doğolmos ama biz yine de aşağı inince düz diyelim, inkar edelim.

:joy:

7 Beğeni

Ben bu işi sevdim @melih gel senle Mars düzdür cemiyeti kuralım. Musk Bey bizi Mars’a götürsün. xd

4 Beğeni

Gel gidelim şu şekilde takılırız :sunglasses:

6 Beğeni

Dünyaya neden meteor çarpıyor melih vicdansız mısın? xd

6 Beğeni

Yol üstünde Jüpiter’e de uğrarsanız ben de gelirim, bizim oraları görmeyeli çok oldu.
@anon6571210 foruma giremeyince ilk etiketlediğimiz, forum yazılımını yüklenmiş @danieljackson’ı da gönderelim :smiley:
@ali1234512 şimdi ben mekik falan bilmem, memleketimdir benim oralar, yürüyerek de giderim :smiley:

5 Beğeni

Orasını bilmem ama manzara 10 numara :joy:

@Rena uğrayabiliriz belli olmaz :smile:

4 Beğeni

Biz de toplayıp kaptanları götürelim. @magicalbronze @darlyopus @danieljackson yer kalırsa denetmenler de gelsin @denetmenler

Gereksiz yere etiketlemekten ceza yemeyiz umarım. :face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

Jupiter ters kalır. İETT 856 nolu mekiğe binmen lazım.

1 Beğeni

Bizde de benzer haberler vardı zamanında, hem de o kadar eski değil 2017 yılından kalma haberlerdi bunlar. Tabii beklediği takdir gelmeyince “yok öyle değildi şöyleydi” denmeye başlandığını söylemeye gerek yok

Böyle değil miydi ya Dünya? :thinking:

10 Beğeni

Şeyh uçmaz müritleri uçurur lafı doğruymuş.

5 Beğeni

Güzel fikir. Belki inanırlar. :joy: Ama belli olmaz. Geri döndüklerinde hala dünyanın düz olduğunu söyleyecekler. :joy:

3 Beğeni

Düz Dünya Teorisi, uzaya çıkıp Dünya’yı seyre dalma hasreti çekenlerin oyunudur! Uzay programlarının hız kazandığı bir dönemde bu kadar taraftar toplamasının başka sebebi olamaz. Sözde iknâ edilebilmeleri için bedavadan uzay turisti olacaklar. Oyun büyük yani…

Bu da benim teorim.

5 Beğeni

Dalga geçiyoruz ama gerçekten çok ciddi şekilde inanan var,hatta saplantı haline dönüştürenler var,işin kötü yanı tartışılmıyor da böyleleriyle.Kendilerince bilimsel kanıt sunma gayretindeler.Kimisi hiç Antarktika üzerinden geçilip aynı noktaya ulaşılamayacağını söylüyor, kimisi atmosferden uzaya çıkışın mümkün olmadığını.

Yani para toplasalar da diyecekleri argüman şu : " Belli bir noktaya kadar gökyüzüne çıkabilirsiniz,daha ötesine roketler çıkamaz,Nasa yuvarlak mercek kullanıyor" vs. vb…

Aynı öneriyi ben de yapmıştım yıllar evvel internet ortamında bir düz dünya teorisyenine…Hatta "Nasa kandırıyorsa düşmanları Rusya niye Amerika’nın oyununu bozmuyor o halde " diyorum,cevap yine beyni yakacak cinsten “Onlar da işin içinde”

4 Beğeni

Dünyaya tam karşıdan bakıldığında, yine düz görülecektir. Onun yerine özel jetle falan bir noktadan başlayıp dümdüz ilerleseler daha etkili olmaz mı?

ISS 7/24 canlı yayın yapıyor onu seyretseler yeterdi aslında, gereksiz masraf olmuş sanki. :slight_smile:

Biraz geç kaldın biz bunlardan bahsettik ve Mars düzdür diyerek oyuna ortak olduk xd

4 Beğeni