Dwayne Johnson'lı DC Filmi "Black Adam"dan Beklenen Fragman Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/black-adam-filmi-yeni-fragman/

image

Black Adam filminden yeni fragman yayınlandı. Başrolünde The Rock olarak da bilinen Dwayne Johnson’ın yer aldığı yeni DC Sinematik Evreni filmi, bu yıl içinde vizyona girmeye hazırlanıyor. Uzun süredir geliştirilme aşamasında olan Black Adam, ünlü bir güreşçiden dünyanın en çok kazanan aktörlerinden birine dönüşen Dwayne Johnson’ın hayata geçirmeyi en çok istediği projelerin başında geliyordu. Merakla… (DEVAMI…)

2 Beğeni

DC’nin hiç bir filmi ilgimi çekmiyor. Hele ki son Batman filmi tabuta çakılan son çivi oldu. İki üç gün ara ara izleyerek, bitsin artık diye diye izledim. Beklentiler Joker, gerçekler Martha. Bu filmdeyse “İyiler öldürmez ben de iyiyim ama öldürürüm.” repliğini duyunca fabrika üretimi bir DC filmi daha dedim. Niye böyle beylik sözler söylemeyi çok seviyorlar anlamıyorum. Bu fabrika üretimi durumu sadece DC filmleri için değil izlediğim Warner Bros filmlerinde hep var. Ne oldu, pandemide film nasıl çekilir unuttular mı acaba?

DC 'nin, kahraman ve anti-kahraman filmlerini şu yönüyle seviyorum: İnsana dair öğeleri, duygusal bir yapıyla sunabilmesi. Bu filmde de böyle olabilir gibi duruyor, bu nedenle herhangi bir ön yargım yok henüz ^^

Bence Black Adam’ı beyaz tenli bir kuzeyli oynamalıydı. Bilemedim sanki biraz… neyse siz anladınız. Zaten filmin ismi bile… Neyse. Daha eşitlikçi ve dürüst yarınlara.