Edge of Tomorrow'un Devam Filmi Yolda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/edge-of-tomorrowun-devam-filmi-yolda/

Tom Cruise ve Emily Blunt’ın başrollerini paylaştığı Edge of Tomorrow filminin devamı için Warner Bros.'tan onay çıktı. (DEVAMI…)

5 Likes

Çok iyi haber. İlk filmi çok beğenmiştim. Oyunculuklarda çok iyiydi. İnşallah bu ikili tekrar oynar.

2 Likes

Filmi çok beğenmiştim, kurgusu ve oyunculukları güzeldi. Umarım ikincisi de bu kadar kaliteli olur ve aynı oyuncular oynar. Emily Blunt’a hayranım.

1 Like

İlk film güzeldi ikincisinden de aynı performansı bekliyorum. Mangasını da aldım. Kim tutar bizi. :smiley:

Tom Cruise en sevdiğim aktör, kötü filmleri bile tarafımca “az iyi” olarak kategorize ediliyor. Bu filmiyse ağzımın suyu aka aka izlemiştim. Bekleniyor…

1 Like

Filmin ismini açıklıyorum: The Edge of The Day After Tomorrow.

3 Likes

Burada düzeltilmesi gereken bir nokta var:
“Japon yazar Hiroshi Sakurazaka’ nın 2004 tarihli mangası Öldür Yeter’ den uyarlanan ilk film” denmiş. Uyarlanan eser manga değil roman. Roman daha sonra mangaya uyarlanıyor (Hatta Death Note’un yazar ve çizerleri tarafından). Söylemeden geçmeyeyim dedim.

Bu şakaya neden yeterli reaksiyon gelmemiş ya :smiley: Güzeldi.

1 Like