Ejderha Mızrağı Serisinin kitapları

Merhabalar,
efendim şöyle bir derdim var ve geçtiğimiz aylarda TÜYAPtaki kitap fuarında Arka Bahçe Yayıncılık’ın yetkili bir abisi ile girdiğim sohbetten anladığım kadarıyla birçok kişi aynı dertten muzdarip. Elimde Hickman& Weis ve diğer yazarların yazdığı toplam 15 kitap var. Ancak biliyorsunuz ki bu seri yan kitaplarla epey fazla. Bunları uygun fiyata nereden bulabilirim? Bir kısmı zaten Türkçe’ye çevrilmediği için İngilizce alacağım Amazon’dan vs. fakat varsa bildiğiniz başka yerler, şurada satılıyor dediğiniz, buyrun sizi dinliyorum :smiley:

[Yeşil: Elimde olanlar / Sarı: Bir şekilde nette gördüm ancak alamadım (Stokta kalmama durumu) / Kırmızı: Nette (Türkiye bazında) göremedim]

2 Beğeni

ucuzkitapal.com 2-5 tl arası eski arkabahçe, ankira, laika kitaplarını bulabilirsiniz, geçen yıl çok kitap vardı ama hala şans var.

nadirkitap.com da o fiyatlara olmasa da diğerleri bulunur. ingilizce de var orada

1 Beğeni

Varsa forumda eksik kitaplarımı satan üyeler iletişime geçmek isterim :slight_smile:

Ya yaz alevi ejderhaları ya da ikinci nesil (sanırım ikinci nesil) beni seriden soğutmuştu hangisi net hatırlamıyorum. Sanırım başka biri yazmıştı onları. Efsaneler Üçlemesi ise orijinal hikayeden daha güzeldir. Okudunuz mu bilmiyorum hepsini ama bazıları var ki daha en başta bırakmıştım okumayı. Bırakın para vermeyi yolda bulsam alıp okumam. Hayatlarında hiç mi bir şey yazmamış bu insanlar demiştim. Farklı yazarların yazdıklarından bahsediyorum. Adlarını bile hatırlamıyorum.

Yukarıdaki şemada paylaştım okuduklarımı. Efsaneler üçlemesi çok iyiydi. Yan kitapları da ne olursa olsun okumak istiyorum. Diğer yazarların yazdıkları ne kadar kötü olursa olsun kesinlikle seriyi tamamlamak istiyorum :smiley:

1 Beğeni

Kolay gelsin o zaman ama okursanız hepsini bir gün (yıllar sonra belki) bir şekilde olur da hatırlarsanız bana ulaşın ve bitirdim hepsini deyin çünkü o zaman gözümde ünlü bir rockstardan farksız olacaksınız bir imzanızı alırım. :smiley:

Bu yollardan hepimiz geçtik :slight_smile: aaa ne kadar güzel seri haydi devam kitapları gelsin dedik. Bir yerden sonra öyle kitaplarla karşılaştık ki azmimiz kırıldı, yeter beaaa dedik ve bu sevdaya son verdik.

1 Beğeni

Neler neler okuduk be biz Görkem hey gidi günler hey… :smiley:

1 Beğeni

okurum okurum :slight_smile: uzun zamandır elimde olan bir seri. Fırsat buldukça, yakaladıkça netten çekip okuyorum ama artık zorlaştı bulmak