Ejderha Yolu: Daniel Abraham İmzalı Hançer ve Sikke Serisi Türkçeye Kazandırılıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/ejderha-yolu-daniel-abraham-hancer-ve-sikke-1/

Daniel Abraham imzalı fantastik roman serisinin ilk cildi Ejderha Yolu raflardaki yerini aldı. Eser, M. İhsan Tatari çevirisiyle Pegasus Yayınları etiketiyle yayımlandı. 1969 doğumlu ABD’li yazar Daniel Abraham’ın Hançer ve Sikke Serisi’nin (The Dagger and the Coin) ilk kitabı olma özelliğini taşıyan Ejderha Yolu raflardaki yerini aldı. Seri şu ana kadar 5 kitaptan oluşuyor. Orijinal… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Güzel bir fantastik seriye benziyor. Beklenen bir kitaptı aslında zira Sn. İhsan Tatari sevdiğimiz bir kardeşimiz abimiz :slight_smile: Onun işleri her daim iyi olur.

4 Beğeni

Buradan bakınca klasik fantezi ile düşük bütçeli asoiaf harmanı gibi duruyor. 30 liranın altına düşsün alınır.

Uzun bir süredir bekliyordum, siparişi verdim bile, hem tarzını sevdiğim bir yazar, hemde @mit çevirisi. The expanse okurken, izlerken aldığım haz son dönemlerin en iyisiydi. Merakla elime geçmesini bekleyeceğim.

2 Beğeni

Kitabı ben de merak ediyorum. İlk fırsatta olmasa da alıp okumayı düşünüyorum. Özellikle çevirmeni @mit olduğu için ve asoiaf’a ucundan bile olsa benzediği için beni çekiyor. Beni düşündüren ise fiyatı ve serinin devamının ne zaman geleceği?

30 liranın altında olsa alırdım ama %50yle bile 35e düşüyor umarım 2.el bulabilirim. Kitap fazla satmazsa devamını çok bekleriz ama :frowning:

Devamı gelmeden asla bulaşmam serilere ki bu yüzden bekleyeceğim tamamlanana kadar.

1 Beğeni

Biterse alıp okurum.

Kitap çıktı çıkmasına da ne yayınevinin ne de kitap satış sitelerinin haberi var, ben mi yanlış arıyorum ismini Daniel Abraham-Ejderha Yolu-Pegasus Yayınları. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bir iki yerde var gözüküyor fakat yayınevinin resmi sitesinde olmaması kafamı bulandırdı. Bu arada Mit çevirmişse okunur.

@ali1234512 @Arcade serinin ilk 2 kitabı çevrildi şu an 3. olan çevriliyor. Mehmet bey Twitter hesabında öyle demişti.

2 Beğeni

Bakarım o zaman ya.Sağol söylediğin için.

1 Beğeni