Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Bir Seriye Nasıl Veda Edilir?

(Atakan Uçar) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/ejderhani-nasil-egitirsin-3-inceleme/

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin son halkası “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya” nasıl olmuş? Filmi spoiler’sız olarak inceledik. (DEVAMI…)

(Halil Oğulcan Karamağara) #2

Bitmesi beni üzüyor. Çok sevdiğim serilerden bir tanesiydi. :slight_smile: Güzel bir film olacağa benziyor.

(Ozai Ja) #3

Ben bu filmi izlerken küçücük bir çocuktum herzamn olmasada 1 2. Filmleri izlerken büyüdüm ve bu son 3. Filmde duygulandım sinema salonunda ağlamak geldi içimden.
Filim bittiğinde sanki eski bir dostuma ilenebet veda etmişimgibi hissettim
Filim muazzamdı benim açımdan

(Bilal Erkurt) #4

4.sünün gelmiyeceğini nerden biliyoruz.

(Barışcan Bozkurt) #5

Yönetmeni 4.filmin olmayacağını söyledi. Ama aynı dünyada geçen başka filmler gelebilir.

(Mehmet çakallı) #6

bu seri izlemeye doyamadığım bir seri oldu her zaman ama 3. filmin son olacağını öğrendiğimde neden bitiriyorlarki hem başarılı hem kaliteli animasyonun sadece çocuklar için olmadığını gösteren bir seri diyordum bu gün serinin 3. filmini izledim ama sinema salonlarında değil yanlız filmi izlerken kendimi dinledim mutlu sonla bitmiş olsada beni resmen yaraladı ve hak verdim gerçekten son film olmalı bu film dedim çünki ömrümde beni bu denli etkileyen tek seri yüzüklerin efendisi serisi olmuştu yüzüklerin efendisi tamda bitmesini istemediğim fakat bitmesi gereken yerde bitmişti hikaye tamamlanmış ve devamı için artık hikayenin bozulması veya geri sarılması gerekiyordu bu onu bir efsane olmaktan çıkarırdı bu gün izlediğim ejderhanı nasıl eğitirsin 3 gizli dünya filmide yüzüklerin efendisi filmiyle başka bir gözle bakıldığında hiç bir ilgisi olmasada bana aynı duyguları yaşattı bu yüzden burada bitmeli bitmeliki ben her zaman bu şekilde hatırlayayım bu günün üzerinden 40 yılda geçse hep hatırlamak istiyorum

(Deniz) #7

Her ne kadar bitmesine üzülsem de, tadında bırakmış olmaları gayet hoş olmuş. Evet, film diğer iki filme göre biraz daha sönük. Baş kötü karakterin geçmisine neredeyse hiç inmedi. Birden ortaya çıktı ve gitti. Madem varmış daha önce neden gelmemiş ? Daha önce gördüğünüz kötülerden daha kötü mantığı biraz baysa da, güzel film olmuş. Özellikle sonu çok hoşuma gitti. Aksiyon ve konu olarak beklentimi karşılamasa da, güzel bir final olduğu kanısındayım. :slight_smile: