Electronic Arts'tan "Yüzüklerin Efendisi" Mobil Oyunu Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu Duyuruldu – Kayıp Rıhtım

image

Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu geliyor. Electronik Arts ve Middle-earth Enterprises ortaklığında geliştirilen The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth duyuruldu. Yapım, J.R.R. Tolkien’in efsane fantazi eserini mobil cihazlara taşıyacak. Yüzüklerin Efendisi evreni genişlemeye devam ediyor. Amazon’un büyük merak uyandıran ve iki yeni görsel daha yayınlayan dizisi The Lord of the Rings: The Rings of… (DEVAMI…)

3 Beğeni

7 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Konudan sapmamak adına habere dair görüşlerimi de belirteyim. Android oyunu olarak kart oyunu isterdim ben. Pc oyunu olarak da şöyle Knight Online ve Aion tarzı bir oyunu olsa çok iyi olurdu. Birkaç yerde o tarz videolar görsem de hiç güzel görünmüyor.

5 Beğeni

Androidde eskiden Lotr kart oyunu vardı aslında, Açlık Oyunları falan da vardı hatta. Heroes of Camelot tarzıydı, Kabam yapıyordu. Sonra hepsini kaldırdılar nedense. Ben bayağı seviyordum.

EA Capital Games’in yaptığı Star Wars: Galaxy of Heroes gibi olacakmış. 4-5 senedir düzenli oynuyorum bu oyunu. Yüzüklerin Efendisi’ne de başlayabilirim ama o kadar vaktim var mı? :confused:

1 Beğeni

Lord of The Rings Online oyunu var, bayağı da büyük bir oyun. Grafikler biraz eskide kaldı gerçi.
Haritalar normalde paralı ama 15. yılı olması sebebiyle hediye verilen haritalar vs var. Hatta level atlatma vs de var. Ekşide biri yazmış. Halen devam ediyor mu bilmem ama , olur da merak eden olursa.

EA yapmasaymış iyiymiş. Aragorn için 9.90 $, Gandalf için 12.90 $, Lothlorien için 29.90 $ ödemeye hazır olun. Gerçi mobil oyunlar böyle para kazanıyor zaten ama EA bu eminim bizleri tırtıklamanın daha iyi yollarını bulur :sweat_smile:

Lotr oyunu oynamak isteyenlere için Total War Atilla modları şiddetle tavsiye edilir bu arada.

2 Beğeni

Tots Gandalf, Toty Aragorn. :joy:

1 Beğeni