En Korkunç Film Belli Oldu: Bilim İnsanları Açıkladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/en-korkunc-film/

En korkunç film hangisi sorusu, “bilime göre” cevap buldu. Yapılan araştırma Scott Derrickson’ın Sinister (Lanet) yapımını işaret ediyor. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Her zaman korku filmini insanlar korkacağını bildiği halde neden iler derdim kendi kendime. Geçen günlerde Halka filmini izleyeyim dedim izleyemedim. Korkudan olsa gerek. :joy: O yüzden korku filmleri artık gözümü korkutmaya başladı. İzlersem etkisinden çıkamam gibime geliyor. Lanet ve Insidious filmlerini de kesinlikle eledim şimdiden.

1 Beğeni

Elm Sokağı eskiden korkunçtu. Şimdi aynı korkuyu vermiyor. Halka benim bir numaram. Listede ayrıca Garez de olmalıydı. :slight_smile:

1 Beğeni

Gerim gerim gerildiğim filmlerin kalıcı hasar bırakabilmesi için filmin sonu sürprizli bitmeli. Yoksa sadece izlerken çığlık atıyorum, o kadar. :smiley:

1 Beğeni

8 mm çekilmiş kısımları ürpertici olsa da geri kalanı klasik bir perili ev filmiydi benim için. Halka ve Şey yaratıcılik açısından bu filmden çok daha ürperticiydi bence.Modern korku filmleri arasından da Hereditary ve tek bir sahnesiyle Lake Mungo gayet iyiler ayrıca.
@SJack Harbiden, filmi izledikten sonra karincalı ekran görüp de içinden bir “Acaba?” geçmemiş insan yoktur :smile:.

2 Beğeni

Sinister ile Insidious benim favorilerimden. Insidious jenerik müziği bile germişti beni :smiley: İlk 20’ye en favorim olan Saw nasıl girememiş ilginç. It filmi yeni çekilen ise neresi korkunç merak ettim. Eski versiyonu da korkunç değildi ya neyse.

Eskiden çok izlerdim böyle filmlerini, korkulu gelmezlerdi. Bana korkutucu gelen filmler genellikle manyakların çok zalim şekilde insanları öldürdüğü filmler. Gerçeklere çok yakın ya da birebir olduğu için. Onları da hiç izlemiyorum zaten,kaldıramıyorum