En Sevdiğiniz Film

Herşeyden önce söyleyeceğim konu Harry Potter filmleri. - En iyiden en kötüye sıralama yapın demiştim bir aralar bu biraz daha farklı olacak aşağıdan oylayın, kim neyi seviyor net olarak öğrenelim :smiley:

• Harry Potter ve Felsefe Taşı
  • Harry Potter ve Sırlar Odası
  • Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
  • Harry Potter ve Ateş Kadehi
  • Harry Potter ve Melez Prens
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2

0 oylayanlar

Ateş kadehi -melez prens ( biraz fazla ask lolayina girmisler) -ölüm yadigarlari part 1 -2❤Yani hepsini ayrı seviyorum.
Ama bence en iyisi azkaban tutsağı .,Alfanso sayesinde.

Zümrüdü anka yoldaşlığını film olarak görmüyorsunuz herhalde?

Pardon Gözümden kaçmış. Korkunç bir şey. naısl unuttum ki Zümrüdüanka unutulcak gibi ibr film değildi ama .

Olur böyle hatalar :smiley: Şahsen ben pek beğenmem filmin sonunu. Voldemort ve Dumbledore’un düellosu çok kötüydü. Dumbledore’u yerin dibine sokmuştu resmen. Düzeltme şansınız varsa düzeltin yoksa yapacak birşey yok.

Moderatörlerin birine yazdım düzeltir umarım ben düzenleyemiyorum anketleri. Aslında ben galiba Harry’nin yalnızlığını seviyorum, her çocuğun bir zamanlar yaşadığı şeydir. Onun dışında Sürekli Kabuslar görmesi ve gördüğü şeylerin gerçek olmasını seviyorum, Ron ve Hermione’nin Harry’ye her şeye karşı yanında oluşunu ve onu korumaya çalışmalarını seviyorum (Harry tabi hala yanlızlığı yaşıyor :smiley: ) , sondaki savaşı da seviyorum esrar dairesinde olanı. Sonra Kehanetlerin olduğu odadan düşmeleri. Sirius’un onaları kurtarışı ve ölüşü :frowning: ama tabi savaştan daha çok seviyorum başta söylediğim şeyleri :smiley:

1 Beğeni

Dediklerinizin hepsini aynı şekilde ben de seviyorum ancak bahsettiğim sahne bütün filmi gözümde bitiriyor. Büyük ihtimalle en sevdiğim karakterin Dumbledore olmasından dolayı.

Dumbledore benimde en sevdiğim karakter. Dumbledore çok güçlü bir büyücü ve biliyorsundur ki Voldemort’un korktuğu tek kişi. Ama Dumbledore’un düelloyu kazanamamasının sebebinin Voldemort’un daha güçlü olduğundan olduğunu düşünmüyorum. Olaylar o şeklide geliştiği için olduğunu düşünüyorum. Düello sırasında Voldemort yarıda keserek Ateşten yılan yapıyor yani Dumbledore kaybeden durumuna düştüğünü sanmıyorum. Dumbledore Voldemort’un her saldırısına çok güçlü bir şekilde savunabiliyor. Örneğin, Ateş yılanını geri savurdu, Camlara karşı koruma kalkanı yaptı, en normalide düellyu kaybetmedi. Zaten ne olursa olsun Dumbledore’un Voldemort’u öldürmesi imkansızdı Hortkuluklar vardı. Benim şahsi fikrim.

Düeolloyu ne Voldemort ne de Dumledore kazanıyor. Kazanan Harry zaten. Ama mesele bu değil. Voldemort’un Dumbledore’a baskın çıkması. Kitapta tam tersi oluyor. Voldemort, Dumbledore’a karşı duramayacağını anlayınca direkt olarak Harry’e yöneliyor. Benim hoşuma gitmeyen şey bunun tam tersi olarak gösterilmesi. Gambon’un Dumbledor’u kitaptakinden çok farklı. Ateş Kadehinde resmen Harry’e saldırıyor ki karaktere tamamen zıt bir durum.

1 Beğeni

Azkaban Tutsağı favorim ama diğerleri de çok çok güzel.

1 Beğeni

Aslında bende azkaban’ı çok seviyorum ama hep ruh halime göre değişiyor aslında.

Evet, aslında öyle oluyor.

1 Beğeni