Enola Holmes 2 Filmi Yolda Olabilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/enola-holmes-2/Enola Holmes 2 gelebilir. Yönetmen Harry Bradbeer, devam filmi için umutlu olduğu ve anlatılacak olağanüstü hikâyelerin kaldığını söyledi. (DEVAMI…)

8 Beğeni

İlk filmin pandemi nedeniyle ortalık da çok bir film bulunmaması ve insanların merak etmesi nedeniyle popüler olduğu düşüncesindeyim. Büyük bir Sherlock hayranı olarak H.Cavill role yakışmış ancak Millie Bobby Brown rolün üstesinden gelememiş. Stranger Things izlememiş biri olarak bu oyuncunun ilk izlediğim performansı ve gerçekten çok kötü. Kitabını okumadım filme göre yorumlayacağım ama senaryoda çok zorlatma geldi bana. Daha net şöyle açıklayayım: Yazar sanki demiş ki: “Ne yeni karakter, mekan kurgulayacağım. Sherlock Holmes’un zaten bir evreni var ben onun üstünden yürüyüp prim yaparım her türlü.” Ancak olmamış. Çok zorlatma olmuş.

4 Beğeni

Gayet güzel bir yazı olmuş elinize sağlık.

1 Beğeni

Millie’yi seviyoruz bakalım nasıl olacak.

Millie sempatik ama dediğiniz gibi oyunculuk kabiliyeti zayıf, bir Leon’daki Portmant olamaz, zaten Stranger Things’te de çok bir oyunculuk göstermedi.

2 Beğeni